Szymon Woźniak: Postanowiłem, że skupię się na dostosowaniu do kół bezdętkowych (wideo)

Fot. Zuzanna Kloskowska

22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #GORLES, w której udział wzięli trener Stanisław Chomski oraz zawodnik MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Szymon Woźniak. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: przygotowania do najbliższego meczu, stan zdrowia Mateusza Bartkowiaka, stabilizację formy.

Mecz mamy w niedzielę. W piątek mamy możliwość potrenowania. W tym tygodniu nie koliduje to z żadnymi innymi zawodami. Jest cała drużyna, więc szykujemy się do niedzielnego spotkania – stwierdził Stanisław Chomski.

Ostatni występ w lidze szwedzkiej to dobry prognostyk. Poświęciłem drugą część sezonu, aby zdążyć przed play-off dopracować mój sprzęt. Postanowiłem, że skupię się na dostosowaniu do kół bezdętkowych, ale widać, że ścieżka, którą zmierzam idzie w dobrym w dobrym kierunku. Występ w lidze szwedzkiej był bardzo dobry. W ostatnim wyścigu w Toruniu spotkały mnie problemy, bo powietrze uciekało z mojego koła, co spowodowało, że mój motocykl jechał wolniej, ale w Szwecji już wszystko grało – powiedział Szymon Woźniak.

Cała konferencja jest dostępna TUTAJ.

Konferencja przed meczem #GORLES

Konferencja przed meczem Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Posted by Stal Gorzów on Friday, July 22, 2022