Szymon Woźniak: Misja wykonana w połowie

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

W pierwszym meczu barażowym zespół TRULY.WORK Stali Gorzów pokonał u siebie ARGED MALESA TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. 60:30. W szeregach żółto-niebieskich bardzo dobrze pojechał Szymon Woźniak, który wywalczył 12 punktów i 2 bonusy.

Nie lubię cieszyć się za wcześnie. Jestem typem, który cieszy się dopiero po przejechaniu linii mety, a tak naprawdę jesteśmy teraz na drugim okrążeniu. Misja utrzymania PGE Ekstraligi w Gorzowie została zrealizowana dopiero w połowie – powiedział Szymon Woźniak.

Z jakim nastawienie na rewanż w Ostrowie pojedzie TRULY.WORK Stal Gorzów? – Wiadomo, że możemy być z siebie zadowoleni, chociaż nie było tak łatwo, jak świadczy o tym wynik. Musimy do tego podejść ze spokojem, bez zbędnej presji, bo dobrze wykonaliśmy swoją pracę, ale na pewno nie możemy pojechać do Ostrowa jak na wakacje. W kilku biegach ARGED MALESA TŻ Ostrovia pokazała, że ma naprawdę dobrych zawodników. U siebie będą silniejsi. Musimy pojechać tam bardzo skoncentrowani i z bojowym nastawieniem – zakończył Woźniak.

 

Piotr Kaczmarek