Święto w Lublinie – zapowiedź piątkowych spotkań PGE Ekstraligi

Fot. Jakub Skurski
Fot. Jakub Skurski

Przed nami piątek z najlepszą żużlową ligą świata. Majówkę zaczniemy w ELEVEN SPORTS od spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz z BETARD Spartą Wrocław, a na deser mecz SPEED CAR MOTOR Lublin z FOGO Unią Leszno.

Trener BETARD Sparty Wrocław, Dariusz Śledź dokonał małych roszad w ustawieniu swojego zespołu. W parze z Woffindenem pojedzie Chugunov, a drugi seniorski duet stworzą Jakub Jamróg i Vaclav Milik. Z kolei trener Robert Kempiński nie dokonał żadnych zmian i postanowił na sprawdzone ustawienie swojego zespołu. MRGARDEN GKM Grudziądz przed tygodniem był bliski sprawienia niespodzianki w Zielonej Górze. Czy na własnym torze pokonają wrocławian?

18:00 MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław
LIVE Eleven Sports 1 (studio od 17:45)
Komentatorzy:
Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki
Studio: Marcelina Rutkowska
Reporter: Marcin Kuźbicki

Sędzia: Paweł Słupski, Komisarz toru: Krzysztof Okupski
Bilety: ulgowy od 30 zł, normalny od 40 zł do kupienia TUTAJ

Zwycięskiego składu się nie zmienia. Tym powiedzeniem kierował się Piotr Baron i nie dokonał zmian w ustawieniu lidera PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, że FOGO Unia Leszno wciąż musi sobie radzić bez kontuzjowanego Jarosława Hampela. Rewolucji w składzie natomiast dokonał Jacek Ziółkowski. Pierwszą parę SPEED CAR Motoru Lublin w tym meczu będą tworzyć Paweł Miesiąc i Andreas Jonsson. Z juniorami zobaczymy Duńczyka Mikkela Michelsena.

20:30 SPEED CAR Motor Lublin – FOGO Unia Leszno
LIVE Eleven Sports 1 (studio od 20:15)
Komentatorzy:
Michał Korościel, Michał Mitrut
Studio: Anita Mazur
Reporter: Maciej Markowski

Sędzia: Artur Kuśmierz, Komisarz toru: Jacek Woźniak
Bilety: ulgowy od 30 zł, normalny od 40 zł do kupienia TUTAJ

W oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata przeprowadzimy relację LIVE, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu. W aplikacji zapraszamy również do #TyperPGEE. Od tego sezonu relacja w aplikacji została wzbogacona o statystyczne ciekawostki.

Piotr Kaczmarek