STELMET Falubaz z Norbertem Krakowiakiem w sezonie 2020

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Zielonogórski zespół rozpoczął prezentację formacji młodzieżowej na sezon 2020. Drugi rok w barwach STELMET Falubazu pojedzie Norbert Krakowiak, który był najskuteczniejszym juniorem drużyny.

– Doskonała jazda w zawodach młodzieżowych, w tym w finale DMPJ w Grudziądzu, wygrany turniej pożegnalny Krzysztofa Jabłońskiego oraz zwycięstwo w VI Memoriale Rycerzy Speedway’a dowodzą, że w tym młodzieżowcu drzemie olbrzymi potencjał. Solidny, wytrwały, konsekwentnie realizuje swój cel, czyli osiągnięcie jak najwyższej sportowej formy. Widać, że jazda w Falubazie sprawia mu satysfakcję – powiedział Wojciech Domagała, prezes zielonogórskiego klubu.

Sezon 2018 spędził w pierwszoligowym Starcie Gniezno, by już rok później stać się naszym najskuteczniejszym juniorem. Norbert Krakowiak bardzo dobrze ocenia transfer do Zielonej Góry. – Miasto, otoczenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Można powiedzieć, że żużel w Zielonej Górze to religia, więc czuć ten doping, ogromne wsparcie kibiców. Sezon w moim wykonaniu też oceniam bardzo dobrze, z małymi problemami, ale jednak udało mi się w końcówce wykrzesać na tyle, że mogę być zadowolony i z taką motywacją przystąpić do przygotowań do sezonu 2020 – podkreślił zawodnik.

#HejHejFalubazRozpoczynamy prezentację formacji juniorskiej. Na początek najskuteczniejszy w sezonie 2019 młodzieżowiec – Norbert Krakowiak. Będzie to dla niego drugi sezon w Zielonej GórzeNorbert Krakowiak-fanpage

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Wtorek, 12 listopada 2019