Lista klasyfikacyjna

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1. Sorensen Tim OST Tak 3 39 1 40 16 2.500 10 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2. Nielsen Matias OST Nie 3 15 0 15 6 2.500 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Rew Keynan LES Tak 5 53 3 56 23 2.435 13 7 0 1 1 0 0 1 0 1 0
4. Żupiński Karol TOR Tak 4 39 7 46 19 2.421 7 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jasiński Wiktor GOR Tak 5 54 4 58 24 2.417 15 3 3 2 0 0 0 0 1 0 0
6. Krawczyk Jakub OST Nie 3 11 1 12 5 2.400 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Portner Emil TOR Tak 4 47 3 50 21 2.381 9 9 2 1 0 0 0 0 0 0 0
8. Kowalski Bartłomiej WRO Tak 2 26 0 26 11 2.364 6 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0
9. Cook Zach TOR Tak 3 28 5 33 14 2.357 3 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Salonen Timi GOR Tak 3 34 1 35 15 2.333 9 2 3 0 0 1 0 0 0 0 0
11. Curzytek Michał WRO Tak 3 33 2 35 15 2.333 8 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0
12. Kössler Sebastian LUB Nie 1 11 0 11 5 2.200 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13. Skorja Nick WRO Nie 1 10 1 11 5 2.200 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
14. Łobodziński Kacper GRU Tak 4 40 6 46 21 2.190 7 7 5 1 0 0 0 1 0 0 0
15. Pludra Kacper GRU Tak 3 33 2 35 16 2.188 8 4 1 1 1 0 0 1 0 0 0
16. Rowe Anders GOR Tak 4 34 4 38 18 2.111 7 4 5 1 0 0 1 0 0 0 0
17. Zieliński Denis TOR Tak 4 38 2 40 19 2.105 8 5 4 2 0 0 0 0 0 0 0
18. Breum Ankersen Emil GRU Tak 4 45 1 46 22 2.091 7 10 4 0 0 1 0 0 0 0 0
19. Knudsen Jesper LES Tak 4 38 2 40 20 2.000 7 7 3 2 0 0 0 0 1 0 0
20. Lewandowski Krzysztof TOR Tak 3 17 1 18 9 2.000 5 0 2 0 0 1 0 1 0 0 0
21. Bartkowiak Mateusz GOR Tak 5 38 5 43 22 1.955 8 4 6 2 1 0 1 0 0 0 0
22. Baumann Lukas WRO Tak 4 37 4 41 21 1.952 6 6 7 0 1 0 0 1 0 0 0
23. Knudsen Jonas LES Tak 4 28 5 33 17 1.941 5 4 5 2 0 0 1 0 0 0 0
24. Palin Jordan TOR Tak 3 28 3 31 16 1.938 3 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0
25. Borowiak Maksym LES Tak 5 28 6 34 18 1.889 3 8 3 4 0 0 0 0 0 0 0
26. Mencel Antoni LES Tak 5 25 7 32 17 1.882 4 3 7 2 1 0 0 0 0 0 0
27. Poczta Jakub OST Tak 3 25 3 28 15 1.867 4 5 3 1 2 0 0 0 0 0 0
28. Jeppesen Jonas CZE Tak 4 38 1 39 21 1.857 9 5 1 0 1 4 0 1 0 0 0
29. Vuolas Antti LUB Nie 1 10 1 11 6 1.833 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Jabłoński Hubert LES Tak 5 36 4 40 22 1.818 5 9 3 4 0 1 0 0 0 0 0
31. Grzelak Kacper OST Tak 3 24 5 29 16 1.813 2 6 6 1 0 0 0 0 1 0 0
32. Szostak Sebastian OST Tak 3 22 3 25 14 1.786 3 6 1 3 1 0 0 0 0 0 0
33. Pollestad Mathias GOR Tak 5 34 7 41 23 1.783 3 9 7 3 0 0 1 0 0 0 0
34. Bowes Fraser LUB Tak 5 45 1 46 26 1.769 9 6 6 3 0 0 0 1 1 0 0
35. Brown Maurice LES Nie 1 6 1 7 4 1.750 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Tudzież Mateusz LUB Tak 3 27 0 27 16 1.688 5 5 2 2 0 0 0 1 1 0 0
37. Levishyn Marko CZE Nie 2 9 1 10 6 1.667 0 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
38. Jenkins Jordan CZE Tak 4 24 3 27 18 1.500 2 5 8 3 0 0 0 0 0 0 0
39. Rafalski Wiktor GRU Tak 4 24 4 28 19 1.474 3 4 7 3 2 0 0 0 0 0 0
40. Pearson James LES Tak 4 17 2 19 13 1.462 3 2 4 3 0 1 0 0 0 0 0
41. Valkovič Jakub LUB Tak 5 24 6 30 21 1.429 2 7 4 8 0 0 0 0 0 0 0
42. Wieczorek Kamil LUB Tak 5 26 2 28 20 1.400 5 1 9 4 1 0 0 0 0 0 0
43. Klíma Daniel GOR Tak 4 23 2 25 18 1.389 2 7 3 4 0 0 1 1 0 0 0
44. Ratajczak Damian LES Tak 4 23 3 26 19 1.368 3 4 6 5 0 1 0 0 0 0 0
45. Wassermann Sandro WRO Tak 4 20 3 23 17 1.353 3 4 3 4 0 2 0 1 0 0 0
46. Stojanowski Jakub GOR Tak 5 20 4 24 18 1.333 2 4 6 5 0 0 0 1 0 0 0
47. Cluff Mitchell CZE Tak 4 23 2 25 19 1.316 3 4 6 6 0 0 0 0 0 0 0
48. Karlsson Anton CZE Tak 2 14 0 14 11 1.273 2 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0
49. Hillebrand Marius LUB Tak 5 24 2 26 22 1.182 3 5 5 5 2 0 0 2 0 0 0
50. Rozaliuk Andriy CZE Tak 3 14 1 15 13 1.154 1 4 3 5 0 0 0 0 0 0 0
51. Rachubik Jan LUB Tak 4 13 2 15 14 1.071 2 1 5 4 0 1 0 1 0 0 0
52. Panicz Mateusz WRO Tak 4 15 2 17 16 1.063 1 5 2 7 0 0 0 1 0 0 0
53. Pedersen Rasmus GRU Nie 1 4 1 5 5 1.000 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
54. Edwards Jason GRU Nie 1 4 0 4 4 1.000 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
55. Hjelmland Filip OST Nie 2 3 1 4 4 1.000 0 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
56. Hurysz Oskar GOR Tak 4 11 1 12 13 0.923 2 1 3 6 0 0 0 1 0 0 0
57. Waennerstrom Chris GRU Tak 3 10 1 11 12 0.917 0 2 6 4 0 0 0 0 0 0 0
58. Bickley Kyle TOR Tak 3 8 2 10 11 0.909 0 2 4 4 1 0 0 0 0 0 0
59. Smith Jack Andrew WRO Tak 4 14 0 14 17 0.824 0 4 6 5 1 0 0 0 1 0 0
60. Kupiec Kajetan CZE Nie 1 4 0 4 5 0.800 1 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
61. Warduliński Kacper GRU Tak 4 6 1 7 9 0.778 1 0 3 3 1 0 0 1 0 0 0
61. Pedersen Bastian TOR Tak 2 6 1 7 9 0.778 0 2 2 3 1 1 0 0 0 0 0
63. Praznik Miran LUB Nie 3 5 1 6 8 0.750 0 2 1 3 0 0 0 2 0 0 0
64. Hagon Sam CZE Nie 2 4 2 6 8 0.750 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0
65. Orgacki Seweryn GRU Tak 4 8 1 9 13 0.692 0 2 4 2 2 0 0 3 0 0 0
66. Firmuga Wiktor LUB Nie 2 2 0 2 3 0.667 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
67. Nater Patryk CZE Tak 3 8 0 8 13 0.615 0 2 4 2 5 0 0 0 0 0 0
68. Śledź Maksymilian LUB Nie 5 3 0 3 6 0.500 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0
69. Młynarski Jan LUB Nie 1 1 0 1 2 0.500 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
70. Rybak Dawid WRO Tak 3 4 0 4 11 0.364 0 1 2 7 0 0 0 1 0 0 0
71. Martyniak Jakub CZE Nie 4 2 0 2 8 0.250 0 0 2 5 0 0 0 1 0 0 0
71. Błażykowski Mateusz OST Tak 2 2 0 2 8 0.250 0 0 2 4 1 1 0 0 0 0 0
73. Wiatrowski Jakub WRO Tak 3 0 0 0 9 0.000 0 0 0 6 0 1 0 1 1 0 0
74. Czajkowski Kacper TOR Nie 2 0 0 0 4 0.000 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0
75. Król Kamil CZE Nie 1 0 0 0 2 0.000 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Kls Sklasyfikowany
Me Liczba meczów
Pkt Liczba punktów
Bon Liczba bonusów
Sum Suma punktów oraz bonusów
St Liczba startów
I Liczba pierwszych miejsc
II Liczba drugich miejsc
III Liczba trzecich miejsc
IV Liczba czwartych miejsc
D Liczba defektów
T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
M Liczba wykluczeń za 2 minuty
W Liczba innych wykluczeń
U Liczba upadków
Ż Liczba żółtych kartek
C Liczba czerwonych kartek