Protokoły DMP

FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 18 runda 11.10.2020
BETARD SPARTA Wrocław – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 18 runda 11.10.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno – 17 runda 09.10.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – BETARD SPARTA Wrocław – 17 runda 09.10.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław – 16 runda 04.10.2020
FOGO UNIA Leszno – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 16 runda 28.09.2020
BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 15 runda 20.09.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – FOGO UNIA Leszno – 15 runda 20.09.2020
PGG ROW Rybnik – BETARD SPARTA Wrocław – 14 runda 14.09.2020
FOGO UNIA Leszno – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 14 runda 13.09.2020
MOTOR Lublin – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 14 runda 13.09.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław – 12 runda 09.09.2020
PGG ROW Rybnik – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 13 runda 09.09.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – MOTOR Lublin – 13 runda 08.09.2020
BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 13 września 06.09.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – FOGO UNIA Leszno – 13 runda 06.09.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 12 runda 02.09.2020
FOGO UNIA Leszno – PGG ROW Rybnik – 12 runda 31.08.2020
MOTOR Lublin – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 12 runda 31.08.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz – 14 runda 24.08.2020
PGG ROW Rybnik – MOTOR Lublin – 11 runda 23.08.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – BETARD SPARTA Wrocław – 11 runda 23.08.2020
FOGO UNIA Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz – 11 runda 21.08.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław – 6 runda 17.08.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 10 runda 16.08.2020
BETARD SPARTA Wrocław – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 10 runda 16.08.2020
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 15.08.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – PGG ROW Rybnik – 10 runda 14.08.2020
MOTOR Lublin – FOGO UNIA Leszno – 10 runda 14.08.2020
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno – 7 runda 12.08.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 4 runda 10.08.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin – 9 runda 09.08.2020
BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno – 9 runda 09.08.2020
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 9 runda 07.08.2020
PGG ROW Rybnik – MRGARDEN GKM Grudziądz – 9 runda 07.08.2020
MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław – 8 runda 02.08.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 8 runda 02.08.2020
FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 8 runda 31.07.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – PGG ROW Rybnik – 8 runda 31.07.2020
PGG ROW Rybnik – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 6 runda 30.07.2020
FOGO UNIA Leszno – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 6 runda 28.07.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 7 runda 26.07.2020
BETARD SPARTA Wrocław – PGG ROW Rybnik – 7 runda 24.07.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – MOTOR Lublin – 7 runda 24.07.2020
MOTOR Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz – 6 runda 17.07.2020
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOTOR Lublin – 5 runda 12.07.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 5 runda 12.07.2020
PGG ROW Rybnik – FOGO UNIA Leszno – 5 runda 10.07.2020
BETARD SPARTA Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz – 5 runda 10.07.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno – 4 runda 05.07.2020
BETARD SPARTA Wrocław – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 4 runda 05.07.2020
MOTOR Lublin – PGG ROW Rybnik – 4 runda 03.07.2020
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław – 3 runda 28.06.2020
PGG ROW Rybnik – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 3 runda 28.06.2020
FOGO UNIA Leszno – MOTOR Lublin – 3 runda 27.06.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz – 3 runda 27.06.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik – 2 runda 23.06.2020
FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław – 2 runda 22.06.2020
RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – 2 runda 22.06.2020
MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów – 2 runda 21.06.2020
ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz – 1 runda 15.06.2020
MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno – 1 runda 14.06.2020
PGG ROW Rybnik – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – 1 runda 14.06.2020
BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin – 1 runda 12.06.2020