PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Lista klasyfikacyjna – 2017

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1 Doyle Jason ZIE Tak 1 13 2 15 5 3.000 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dudek Patryk ZIE Tak 1 12 3 15 5 3.000 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vaculik Martin GOR Tak 1 12 2 14 5 2.800 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pawlicki Przemysław GOR Tak 1 12 0 12 5 2.400 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Protasiewicz Piotr ZIE Tak 1 10 0 10 5 2.000 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
6 Zmarzlik Bartosz GOR Tak 1 9 1 10 5 2.000 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0
7 Walasek Grzegorz TOR Tak 1 10 1 11 6 1.833 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Karpov Andriy ZIE Tak 1 8 1 9 5 1.800 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
9 Hancock Greg TOR Tak 2 12 1 13 8 1.625 3 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
10 Miedziński Adrian TOR Tak 2 15 1 16 10 1.600 2 3 3 2 0 0 0 0 0 0 0
11 Iversen Niels Kristian GOR Tak 1 7 1 8 5 1.600 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Kaczmarek Daniel TOR Tak 2 9 2 11 7 1.571 1 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0
13 Hampel Jarosław ZIE Tak 1 6 0 6 4 1.500 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
14 Holder Chris TOR Tak 2 9 2 11 8 1.375 1 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0
15 Jepsen Jensen Michael TOR Tak 2 13 2 15 11 1.364 0 4 5 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Zgardziński Alex ZIE Tak 1 4 0 4 3 1.333 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Przedpełski Paweł TOR Nie 1 5 0 5 4 1.250 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Kasprzak Krzysztof GOR Tak 1 4 1 5 4 1.250 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
19 Kopeć-Sobczyński Igor TOR Tak 2 7 0 7 6 1.167 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
20 Czerniawski Hubert GOR Tak 1 2 1 3 3 1.000 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Niedźwiedź Sebastian ZIE Tak 1 1 0 1 3 0.333 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
22 Karczmarz Rafał GOR Tak 1 0 0 0 3 0.000 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
23 Szombierski Rafał RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chmiel Robert RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Laguta Grigorij RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wieczorek Kamil GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Woryna Kacper RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Rujner Mateusz GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lindbaeck Antonio GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trzensiok Mike GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Laguta Artem GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Buczkowski Krzysztof GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gollob Tomasz GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jonsson Andreas CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Holta Rune CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Fricke Max RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wawrzyniak Dawid GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Thorssell Jacob ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Świącik Bartosz CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szczotka Alan GOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Polis Oskar CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lebedevs Andzej WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gruchalski Michał CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bober Oskar WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Baran Karol CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Skupień Lars RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lindgren Fredrik RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Okoniewski Rafał GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kołodziej Janusz LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kildemand Peter LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trofymov Viktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kubera Dominik LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Smektała Bartosz LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sayfutdinov Emil LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Musielak Tobiasz RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pedersen Nicki LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Burzyński Mateusz ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pieszczek Krystian GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Krakowiak Norbert TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Baliński Damian RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pawlicki Piotr LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zengota Grzegorz LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Madsen Leon CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ułamek Sebastian CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Woźniak Szymon WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jędrzejak Tomasz WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dróżdż Damian WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Drabik Maksym WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Milik Vaclav WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Janowski Maciej WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Woffinden Tai WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zagar Matej CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kościelski Marcin TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Kls Sklasyfikowany
  • Me Liczba meczów
  • Pkt Liczba punktów
  • Bon Liczba bonusów
  • Sum Suma punktów oraz bonusów
  • St Liczba startów
  • I Liczba pierwszych miejsc
  • II Liczba drugich miejsc
  • III Liczba trzecich miejsc
  • IV Liczba czwartych miejsc
  • D Liczba defektów
  • T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
  • M Liczba wykluczeń za 2 minuty
  • W Liczba innych wykluczeń
  • U Liczba upadków
  • Ż Liczba żółtych kartek
  • C Liczba czerwonych kartek