PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Lista klasyfikacyjna – 2017

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1 Zmarzlik Bartosz GOR Tak 10 124 6 130 53 2.453 24 24 4 0 0 0 0 1 0 0 0
2 Hancock Greg TOR Tak 10 106 6 112 50 2.240 25 12 7 6 0 0 0 0 0 0 0
3 Doyle Jason ZIE Tak 9 84 7 91 41 2.220 17 12 9 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Janowski Maciej WRO Tak 10 98 7 105 49 2.143 19 17 7 4 1 1 0 0 0 0 0
5 Protasiewicz Piotr ZIE Tak 10 102 4 106 50 2.120 21 16 7 4 0 0 0 1 1 0 0
6 Sayfutdinov Emil LES Tak 10 93 10 103 49 2.102 19 12 12 4 1 0 0 1 0 0 0
7 Laguta Artem GRU Tak 10 104 1 105 50 2.100 24 13 6 6 0 0 0 1 0 0 0
8 Hampel Jarosław ZIE Tak 10 91 3 94 45 2.089 21 13 2 9 0 0 0 0 0 0 0
9 Laguta Grigorij RYB Tak 7 72 5 77 37 2.081 15 10 7 5 0 0 0 0 0 0 0
10 Iversen Niels Kristian GOR Tak 10 92 16 108 52 2.077 15 16 15 5 0 0 0 1 0 0 0
11 Madsen Leon CZE Tak 10 100 10 110 53 2.075 18 15 16 3 0 1 0 0 0 0 0
12 Kołodziej Janusz LES Tak 10 86 6 92 45 2.044 17 13 9 6 0 0 0 0 0 0 0
13 Dudek Patryk ZIE Tak 10 78 17 95 47 2.021 12 14 14 4 2 0 0 1 0 0 0
14 Woffinden Tai WRO Tak 10 96 7 103 51 2.020 20 12 12 5 0 0 0 2 0 0 0
15 Holta Rune CZE Tak 10 105 5 110 55 2.000 23 11 14 4 2 0 0 1 0 0 0
16 Woryna Kacper RYB Tak 10 95 9 104 52 2.000 18 13 15 5 0 0 0 0 1 0 0
17 Zengota Grzegorz LES Tak 6 51 7 58 29 2.000 8 9 9 3 0 0 0 0 0 0 0
18 Buczkowski Krzysztof GRU Tak 10 95 4 99 50 1.980 13 23 10 3 0 0 0 1 0 0 0
19 Vaculik Martin GOR Tak 10 78 14 92 48 1.917 14 11 14 6 1 0 0 2 0 0 0
20 Fricke Max RYB Tak 10 95 5 100 54 1.852 18 16 9 8 2 0 0 1 0 0 0
21 Drabik Maksym WRO Tak 10 72 5 77 42 1.833 17 6 9 8 2 0 0 0 0 0 0
22 Lebedevs Andzej WRO Tak 9 68 7 75 41 1.829 10 14 10 7 0 0 0 0 0 0 0
23 Lindbaeck Antonio GRU Tak 10 72 8 80 44 1.818 12 12 12 4 0 1 0 2 1 0 0
24 Pawlicki Przemysław GOR Tak 10 74 9 83 46 1.804 10 15 14 4 0 0 0 3 0 0 0
25 Pawlicki Piotr LES Tak 10 76 10 86 48 1.792 12 16 8 7 1 1 0 3 0 0 0
26 Pedersen Nicki LES Nie 4 33 2 35 20 1.750 4 8 5 3 0 0 0 0 0 0 0
27 Holder Chris TOR Tak 10 72 10 82 47 1.745 11 15 9 12 0 0 0 0 0 0 0
28 Smektała Bartosz LES Tak 10 57 4 61 35 1.743 10 11 5 9 0 0 0 0 0 0 0
29 Kasprzak Krzysztof GOR Tak 7 44 6 50 29 1.724 6 9 8 4 1 0 0 0 1 0 0
30 Lindgren Fredrik RYB Tak 9 76 4 80 47 1.702 12 14 12 6 2 1 0 0 0 0 0
31 Jepsen Jensen Michael TOR Tak 10 67 7 74 44 1.682 9 12 16 5 1 1 0 0 0 0 0
32 Milik Vaclav WRO Tak 8 49 4 53 32 1.656 10 4 11 7 0 0 0 0 0 0 0
33 Woźniak Szymon WRO Tak 7 41 8 49 30 1.633 7 6 8 9 0 0 0 0 0 0 0
34 Miedziński Adrian TOR Tak 9 72 2 74 46 1.609 11 14 11 5 0 0 0 5 0 0 0
35 Kildemand Peter LES Tak 10 59 10 69 43 1.605 8 10 15 10 0 0 0 0 0 0 0
36 Schlein Rory RYB Nie 1 7 1 8 5 1.600 1 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0
37 Zagar Matej CZE Tak 10 72 4 76 48 1.583 11 11 17 9 0 0 0 0 0 0 0
38 Pieszczek Krystian GRU Tak 10 57 11 68 44 1.545 8 10 13 10 0 1 0 2 0 0 0
39 Dróżdż Damian WRO Tak 9 32 8 40 27 1.481 3 6 11 7 0 0 0 0 0 0 0
40 Walasek Grzegorz TOR Tak 6 31 4 35 26 1.346 3 6 10 7 0 0 0 0 0 0 0
41 Sundstroem Linus GOR Nie 3 14 2 16 12 1.333 0 6 2 4 0 0 0 0 0 0 0
42 Thorssell Jacob ZIE Nie 4 18 3 21 16 1.313 2 2 8 3 0 0 0 0 1 0 0
43 Okoniewski Rafał GRU Tak 8 24 7 31 24 1.292 3 3 9 7 0 1 0 1 0 0 0
44 Karczmarz Rafał GOR Tak 9 29 7 36 28 1.286 3 5 10 8 1 0 0 1 0 1 0
45 Polis Oskar CZE Tak 10 39 7 46 36 1.278 3 11 8 10 3 0 0 1 0 1 0
46 Ułamek Sebastian CZE Tak 8 37 5 42 33 1.273 6 6 7 14 0 0 0 0 0 0 0
47 Jędrzejak Tomasz WRO Tak 6 28 5 33 26 1.269 4 3 10 8 1 0 0 0 0 0 0
48 Kubera Dominik LES Tak 10 32 7 39 32 1.219 3 7 9 11 1 0 0 1 0 0 0
49 Zgardziński Alex ZIE Tak 10 34 6 40 33 1.212 3 8 9 13 0 0 0 0 0 0 0
50 Baran Karol CZE Tak 6 24 6 30 25 1.200 2 7 4 12 0 0 0 0 0 0 0
51 Przedpełski Paweł TOR Tak 5 23 3 26 22 1.182 1 6 8 7 0 0 0 0 0 0 0
52 Musielak Tobiasz RYB Tak 10 42 3 45 39 1.154 6 5 14 10 0 3 0 1 0 0 0
53 Huckenbeck Kai GRU Nie 2 10 1 11 10 1.100 1 3 1 4 0 0 0 0 1 0 0
54 Jonsson Andreas CZE Tak 6 24 1 25 23 1.087 1 6 9 5 0 0 0 1 1 0 0
55 Karpov Andriy ZIE Tak 7 25 5 30 28 1.071 3 6 4 13 0 0 0 2 0 0 0
56 Baliński Damian RYB Tak 6 17 5 22 21 1.048 1 3 8 6 3 0 0 0 0 0 0
57 Szombierski Rafał RYB Tak 7 18 5 23 22 1.045 1 4 7 7 3 0 0 0 0 0 0
58 Kaczmarek Daniel TOR Tak 10 30 5 35 34 1.029 5 4 7 18 0 0 0 0 0 0 0
59 Szczotka Alan GOR Nie 5 11 2 13 15 0.867 1 1 6 6 1 0 0 0 0 0 0
60 Chmiel Robert RYB Nie 5 10 1 11 13 0.846 2 1 2 8 0 0 0 0 0 0 0
61 Kopeć-Sobczyński Igor TOR Tak 9 18 2 20 26 0.769 1 3 9 12 1 0 0 0 0 0 0
62 Gruchalski Michał CZE Tak 10 14 3 17 28 0.607 0 3 8 15 1 1 0 0 0 0 0
63 Skupień Lars RYB Nie 5 6 2 8 14 0.571 0 1 4 8 0 0 0 1 0 0 0
64 Niedźwiedź Sebastian ZIE Nie 3 3 1 4 7 0.571 0 1 1 3 1 0 0 0 1 0 0
Rujner Mateusz GRU Nie 2 3 1 4 7 0.571 0 1 1 4 0 0 0 1 0 0 0
66 Wieczorek Kamil GRU Tak 10 15 3 18 32 0.563 1 2 8 19 1 0 0 0 1 0 0
67 Tonder Mateusz ZIE Nie 4 5 1 6 12 0.500 1 0 2 8 0 0 0 0 1 0 0
68 Trzensiok Mike GRU Nie 5 6 1 7 16 0.438 1 0 3 9 0 1 0 1 1 0 0
69 Czerniawski Hubert GOR Nie 6 6 1 7 17 0.412 0 1 4 10 0 0 0 2 0 0 0
70 Wawrzyniak Dawid GRU Nie 3 2 0 2 8 0.250 0 0 2 6 0 0 0 0 0 0 0
71 Burzyński Mateusz ZIE Nie 3 1 0 1 8 0.125 0 0 1 7 0 0 0 0 0 0 0
72 Bober Oskar WRO Nie 1 0 0 0 3 0.000 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
73 Krakowiak Norbert TOR Nie 1 0 0 0 2 0.000 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
74 Bartoch Nikodem ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Świącik Bartosz CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pawliczak Damian ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lis Wiktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gollob Tomasz GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trofymov Viktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kościelski Marcin TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pilarski Wojciech ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lotarski Damian GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Kls Sklasyfikowany
  • Me Liczba meczów
  • Pkt Liczba punktów
  • Bon Liczba bonusów
  • Sum Suma punktów oraz bonusów
  • St Liczba startów
  • I Liczba pierwszych miejsc
  • II Liczba drugich miejsc
  • III Liczba trzecich miejsc
  • IV Liczba czwartych miejsc
  • D Liczba defektów
  • T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
  • M Liczba wykluczeń za 2 minuty
  • W Liczba innych wykluczeń
  • U Liczba upadków
  • Ż Liczba żółtych kartek
  • C Liczba czerwonych kartek