PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Lista klasyfikacyjna – 2017

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1 Woryna Kacper RYB Tak 3 39 2 41 17 2.412 10 3 3 0 0 0 0 0 1 0 0
2 Kołodziej Janusz LES Tak 4 38 5 43 18 2.389 6 8 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zmarzlik Bartosz GOR Tak 4 46 4 50 21 2.381 8 10 2 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Madsen Leon CZE Tak 2 25 1 26 11 2.364 5 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doyle Jason ZIE Tak 2 21 2 23 10 2.300 5 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Janowski Maciej WRO Tak 4 44 4 48 21 2.286 7 10 3 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Vaculik Martin GOR Tak 4 39 5 44 20 2.200 8 5 5 0 0 0 0 2 0 0 0
8 Drabik Maksym WRO Tak 4 36 1 37 17 2.176 9 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0
9 Lindgren Fredrik RYB Tak 3 35 2 37 17 2.176 7 5 4 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Iversen Niels Kristian GOR Tak 4 39 6 45 21 2.143 7 6 6 2 0 0 0 0 0 0 0
11 Sayfutdinov Emil LES Tak 4 39 5 44 21 2.095 7 7 4 1 1 0 0 1 0 0 0
12 Buczkowski Krzysztof GRU Tak 3 30 3 33 16 2.063 3 9 3 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Pawlicki Przemysław GOR Tak 4 35 5 40 20 2.000 6 6 5 1 0 0 0 2 0 0 0
14 Hancock Greg TOR Tak 4 35 3 38 19 2.000 8 5 1 5 0 0 0 0 0 0 0
15 Laguta Artem GRU Tak 3 34 0 34 17 2.000 8 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0
16 Smektała Bartosz LES Tak 4 26 2 28 14 2.000 5 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0
17 Lindbaeck Antonio GRU Tak 3 24 4 28 14 2.000 3 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Dróżdż Damian WRO Tak 4 18 6 24 12 2.000 2 5 2 3 0 0 0 0 0 0 0
19 Dudek Patryk ZIE Tak 2 17 3 20 10 2.000 3 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
20 Woźniak Szymon WRO Nie 1 8 2 10 5 2.000 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Fricke Max RYB Tak 3 31 1 32 17 1.882 6 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0
22 Kildemand Peter LES Tak 4 28 5 33 18 1.833 5 3 7 3 0 0 0 0 0 0 0
23 Woffinden Tai WRO Tak 4 36 1 37 21 1.762 8 5 2 4 0 0 0 2 0 0 0
24 Pedersen Nicki LES Tak 4 33 2 35 20 1.750 4 8 5 3 0 0 0 0 0 0 0
25 Zagar Matej CZE Tak 2 13 1 14 8 1.750 3 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Sundstroem Linus GOR Nie 1 6 1 7 4 1.750 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0
27 Jepsen Jensen Michael TOR Tak 4 33 2 35 21 1.667 5 5 8 2 0 1 0 0 0 0 0
28 Protasiewicz Piotr ZIE Tak 2 18 0 18 11 1.636 4 1 4 1 0 0 0 0 1 0 0
29 Miedziński Adrian TOR Tak 4 31 1 32 20 1.600 3 8 6 3 0 0 0 0 0 0 0
30 Polis Oskar CZE Tak 2 9 2 11 7 1.571 0 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0
31 Laguta Grigorij RYB Tak 3 20 5 25 16 1.563 2 4 6 4 0 0 0 0 0 0 0
32 Ułamek Sebastian CZE Tak 2 11 3 14 9 1.556 2 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0
33 Holder Chris TOR Tak 4 24 5 29 19 1.526 3 5 5 6 0 0 0 0 0 0 0
34 Pieszczek Krystian GRU Tak 3 23 1 24 16 1.500 5 3 2 4 0 1 0 1 0 0 0
35 Milik Vaclav WRO Tak 3 14 1 15 10 1.500 3 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0
36 Walasek Grzegorz TOR Nie 2 10 1 11 8 1.375 2 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0
37 Kubera Dominik LES Tak 4 12 4 16 12 1.333 0 4 4 2 1 0 0 1 0 0 0
38 Jonsson Andreas CZE Tak 2 13 0 13 10 1.300 0 5 3 2 0 0 0 0 0 0 0
39 Kasprzak Krzysztof GOR Tak 3 12 1 13 10 1.300 2 3 0 4 0 0 0 0 1 0 0
40 Jędrzejak Tomasz WRO Tak 4 18 4 22 18 1.222 3 2 5 7 1 0 0 0 0 0 0
41 Karpov Andriy ZIE Tak 2 10 1 11 9 1.222 2 2 0 4 0 0 0 1 0 0 0
42 Okoniewski Rafał GRU Tak 3 9 2 11 9 1.222 2 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0
43 Pawlicki Piotr LES Tak 4 17 3 20 17 1.176 3 2 4 6 1 0 0 1 0 0 0
44 Lebedevs Andzej WRO Tak 4 17 1 18 16 1.125 1 3 8 4 0 0 0 0 0 0 0
45 Holta Rune CZE Tak 2 10 1 11 10 1.100 1 1 5 1 2 0 0 0 0 0 0
46 Kaczmarek Daniel TOR Tak 4 14 2 16 15 1.067 2 2 4 7 0 0 0 0 0 0 0
47 Hampel Jarosław ZIE Tak 2 8 0 8 8 1.000 2 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0
48 Przedpełski Paweł TOR Nie 2 7 1 8 8 1.000 1 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0
49 Chmiel Robert RYB Tak 3 5 1 6 7 0.857 1 1 0 5 0 0 0 0 0 0 0
50 Karczmarz Rafał GOR Tak 4 9 2 11 13 0.846 0 2 5 5 1 0 0 0 0 0 0
51 Kopeć-Sobczyński Igor TOR Tak 4 9 0 9 11 0.818 1 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0
52 Baliński Damian RYB Nie 2 3 1 4 5 0.800 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
53 Czerniawski Hubert GOR Nie 3 5 1 6 8 0.750 0 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0
54 Zgardziński Alex ZIE Tak 2 5 0 5 7 0.714 0 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0
55 Szczotka Alan GOR Nie 1 2 0 2 3 0.667 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
56 Gruchalski Michał CZE Tak 2 2 1 3 5 0.600 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0
57 Rujner Mateusz GRU Tak 2 3 1 4 7 0.571 0 1 1 4 0 0 0 1 0 0 0
58 Musielak Tobiasz RYB Tak 3 5 0 5 9 0.556 0 1 3 5 0 0 0 0 0 0 0
59 Wieczorek Kamil GRU Tak 3 4 0 4 9 0.444 1 0 1 6 1 0 0 0 0 0 0
60 Wawrzyniak Dawid GRU Nie 1 1 0 1 3 0.333 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
61 Niedźwiedź Sebastian ZIE Tak 2 1 0 1 5 0.200 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0 0
62 Szombierski Rafał RYB Nie 1 0 0 0 2 0.000 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
63 Bartoch Nikodem ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Huckenbeck Kai GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kościelski Marcin TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Krakowiak Norbert TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Burzyński Mateusz ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trofymov Viktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Thorssell Jacob ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Świącik Bartosz CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bober Oskar WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Baran Karol CZE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Skupień Lars RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trzensiok Mike GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gollob Tomasz GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pilarski Wojciech ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zengota Grzegorz LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Kls Sklasyfikowany
  • Me Liczba meczów
  • Pkt Liczba punktów
  • Bon Liczba bonusów
  • Sum Suma punktów oraz bonusów
  • St Liczba startów
  • I Liczba pierwszych miejsc
  • II Liczba drugich miejsc
  • III Liczba trzecich miejsc
  • IV Liczba czwartych miejsc
  • D Liczba defektów
  • T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
  • M Liczba wykluczeń za 2 minuty
  • W Liczba innych wykluczeń
  • U Liczba upadków
  • Ż Liczba żółtych kartek
  • C Liczba czerwonych kartek