PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Lista klasyfikacyjna – 2016

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1 Zmarzlik Bartosz GOR Tak 18 207 11 218 88 2.477 54 17 11 4 0 1 0 1 0 0 0
2 Woffinden Tai WRO Tak 18 223 6 229 95 2.411 56 22 11 5 1 0 0 0 0 0 0
3 Doyle Jason ZIE Tak 18 202 17 219 97 2.258 43 30 13 7 0 0 0 4 0 0 0
4 Laguta Grigorij RYB Tak 13 144 11 155 70 2.214 30 22 10 3 5 0 0 0 0 0 0
5 Hancock Greg TOR Tak 18 190 12 202 92 2.196 39 29 15 7 2 0 0 0 0 0 0
6 Kołodziej Janusz TAR Tak 14 163 0 163 75 2.173 36 22 11 3 1 1 0 1 0 0 0
7 Kasprzak Krzysztof GOR Tak 18 168 24 192 89 2.157 23 42 15 8 0 0 0 1 0 0 0
8 Protasiewicz Piotr ZIE Tak 18 191 17 208 97 2.144 36 32 19 6 3 0 0 1 0 0 0
9 Holder Chris TOR Tak 18 180 14 194 91 2.132 39 22 19 10 0 1 0 0 0 0 0
10 Dudek Patryk ZIE Tak 18 197 11 208 99 2.101 41 29 16 6 4 2 0 1 0 0 0
11 Sayfutdinov Emil LES Tak 7 64 5 69 34 2.029 12 9 10 3 0 0 0 0 0 0 0
12 Vaculik Martin TOR Tak 18 174 12 186 93 2.000 34 26 20 11 1 0 0 1 0 0 0
13 Iversen Niels Kristian GOR Tak 18 158 13 171 86 1.988 27 29 19 11 0 0 0 0 0 0 0
14 Milik Vaclav WRO Tak 16 141 14 155 78 1.987 20 31 19 8 0 0 0 0 0 0 0
15 Pedersen Nicki LES Tak 11 106 1 107 54 1.981 23 14 9 5 2 0 0 1 0 0 0
16 Lindbaeck Antonio GRU Tak 13 124 9 133 69 1.928 26 17 12 12 1 0 0 1 0 1 0
17 Przedpełski Paweł TOR Tak 18 129 17 146 78 1.872 24 21 15 17 0 0 0 1 0 0 0
18 Laguta Artem GRU Tak 13 114 2 116 62 1.871 25 13 13 6 3 0 0 2 0 0 0
19 Madsen Leon TAR Tak 13 114 9 123 66 1.864 20 19 16 7 0 1 0 2 1 0 1
20 Buczkowski Krzysztof GRU Tak 13 99 20 119 64 1.859 12 20 23 8 0 0 0 0 1 0 0
21 Zengota Grzegorz LES Tak 14 118 14 132 72 1.833 14 28 20 8 0 0 0 1 1 0 0
22 Gollob Tomasz GRU Tak 12 79 10 89 49 1.816 13 15 10 9 1 0 0 1 0 0 0
23 Bjerre Kenneth TAR Tak 14 132 5 137 76 1.803 24 19 22 11 0 0 0 0 0 0 0
24 Pawlicki Przemysław GOR Tak 18 124 19 143 81 1.765 19 21 25 15 0 0 0 0 1 0 0
25 Zagar Matej GOR Tak 17 117 17 134 76 1.763 15 24 24 10 2 1 0 0 0 0 0
26 Drabik Maksym WRO Nie 5 41 3 44 25 1.760 8 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0
27 Holta Rune RYB Tak 14 102 12 114 65 1.754 16 15 24 7 1 0 0 1 1 0 0
28 Fricke Max RYB Tak 13 107 7 114 66 1.727 17 18 20 8 2 1 0 0 0 0 0
29 Okoniewski Rafał GRU Tak 14 106 9 115 67 1.716 16 22 14 15 0 0 0 0 0 0 0
30 Szombierski Rafał RYB Nie 2 12 0 12 7 1.714 4 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0
31 Janowski Maciej WRO Tak 18 127 17 144 86 1.674 15 26 30 11 2 0 0 2 0 0 0
32 Pawlicki Piotr LES Tak 14 107 6 113 69 1.638 16 20 19 10 1 0 1 2 0 0 0
33 Jędrzejak Tomasz WRO Tak 18 118 11 129 81 1.593 19 19 23 17 2 0 0 1 0 0 0
34 Miedziński Adrian TOR Tak 18 111 16 127 80 1.588 13 20 32 9 1 0 0 5 0 0 0
35 Jonsson Andreas RYB Tak 13 96 6 102 65 1.569 12 18 24 9 0 1 0 0 1 0 0
36 Pieszczek Krystian ZIE Tak 18 111 8 119 76 1.566 22 13 19 17 2 0 0 2 1 0 0
37 Hampel Jarosław ZIE Nie 12 31 4 35 23 1.522 6 4 5 8 0 0 0 0 0 0 0
38 Karpov Andriy ZIE Tak 18 100 22 122 84 1.452 8 25 26 21 3 1 0 0 0 0 0
39 Kildemand Peter LES Tak 12 65 8 73 52 1.404 9 11 16 11 0 0 1 3 1 0 0
40 Musielak Tobiasz LES Tak 12 55 14 69 52 1.327 4 12 19 12 0 1 0 4 0 2 0
41 Woźniak Szymon WRO Tak 17 75 15 90 68 1.324 5 17 26 19 0 0 0 1 0 0 0
42 Woryna Kacper RYB Tak 12 63 7 70 53 1.321 9 12 12 20 0 0 0 0 0 0 0
43 Nowak Marcin GRU Tak 14 50 13 63 48 1.313 3 14 13 15 2 1 0 0 0 0 0
44 Jepsen Jensen Michael GOR Tak 18 63 18 81 62 1.306 6 12 21 21 1 0 0 1 0 0 0
45 Ljung Peter GRU Nie 5 25 4 29 23 1.261 2 4 11 4 0 1 0 1 0 0 0
46 Gomólski Kacper TOR Tak 17 54 15 69 56 1.232 1 15 21 15 1 0 0 3 0 0 0
47 Rempała Krystian TAR Nie 4 18 3 21 18 1.167 3 2 5 7 0 1 0 0 0 0 0
48 Cyfer Adrian GOR Tak 18 43 14 57 53 1.075 1 9 22 19 1 0 0 1 0 0 0
49 Rujner Mateusz GRU Nie 5 13 3 16 15 1.067 2 2 3 7 0 1 0 0 0 0 0
50 Baliński Damian RYB Tak 13 43 9 52 49 1.061 4 7 17 17 1 0 1 2 0 0 0
51 Kubera Dominik LES Nie 7 21 2 23 22 1.045 3 3 6 7 2 0 0 1 0 0 0
52 Smektała Bartosz LES Tak 14 39 7 46 46 1.000 5 6 12 20 1 0 1 1 0 0 0
53 Kaczmarek Daniel LES Nie 7 18 2 20 20 1.000 3 4 1 11 1 0 0 0 0 0 0
54 Wieczorek Kamil RYB Nie 3 5 1 6 6 1.000 1 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0
55 Batchelor Troy RYB Nie 1 3 0 3 3 1.000 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Karczmarz Rafał GOR Nie 1 2 1 3 3 1.000 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
57 Michelsen Mikkel TAR Tak 14 48 9 57 60 0.950 3 12 15 27 2 0 0 0 1 0 0
58 Świderski Piotr TAR Tak 14 37 9 46 50 0.920 3 7 14 23 2 0 0 1 0 0 0
59 Morris Nicholas WRO Nie 3 6 2 8 9 0.889 0 1 4 1 2 0 0 1 0 0 0
60 Zgardziński Alex ZIE Nie 6 13 3 16 19 0.842 0 3 7 9 0 0 0 0 0 0 0
61 Dróżdż Damian WRO Tak 17 38 6 44 56 0.786 5 5 13 29 1 0 0 3 0 0 0
62 Chmiel Robert RYB Tak 14 24 5 29 38 0.763 1 6 9 20 1 0 0 1 0 0 0
63 Krakowiak Norbert TOR Nie 3 4 2 6 8 0.750 0 1 2 3 0 0 0 2 0 0 0
64 Gała Adrian WRO Tak 14 19 6 25 36 0.694 1 5 6 16 7 1 0 0 0 0 0
65 Mroczka Artur TOR Nie 1 1 1 2 3 0.667 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
66 Niedźwiedź Sebastian ZIE Tak 12 17 4 21 35 0.600 1 2 10 21 1 0 0 0 0 0 0
67 Madej Arkadiusz TAR Tak 11 17 1 18 37 0.486 3 2 4 26 0 0 1 1 0 1 0
68 Trzensiok Mike GRU Nie 9 11 0 11 24 0.458 2 0 5 15 2 0 0 0 0 0 0
69 Rolnicki Patryk TAR Tak 13 17 1 18 40 0.450 1 4 6 24 2 0 0 2 1 0 0
70 Krzyżanowski Dawid TOR Nie 3 2 1 3 9 0.333 0 0 2 7 0 0 0 0 0 0 0
71 Loktaev Oleksandr ZIE Nie 3 1 1 2 7 0.286 0 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0
72 Kopeć-Sobczyński Igor TOR Tak 11 4 2 6 29 0.207 0 0 4 25 0 0 0 0 0 0 0
73 Sedgmen Justin ZIE Nie 3 1 0 1 6 0.167 0 0 1 5 0 0 0 0 0 0 0
74 Kościelski Marcin TOR Nie 1 0 0 0 2 0.000 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
75 Fajfer Patryk GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marszałek Karol GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Danielewicz Mateusz GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jeleniewski Daniel GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Budzyń Eryk TAR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nowiński Michał TAR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ułamek Sebastian WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Woelbert Kevin GRU Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chromik Roman RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chalov Ilya RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Schmidt Michał RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
North Dakota RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lis Wiktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matura Dawid TAR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szlauderbach Szymon LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pawliczak Damian ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Krzywosz Jarosław WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szczepaniak Mateusz WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Konieczny Kacper TAR Nie 1 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Turowski Marcin TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Przywieczerski Tomasz TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bułanowski Adrian TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Schultz Mathias TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chugunov Gleb TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Walasek Grzegorz TOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chwiałkowski Adam ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Burzyński Mateusz ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Potoniec Arkadiusz ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Larsen Kenni ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dutka Tomasz ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Strzelec Adam ZIE Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trofymov Viktor LES Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gapiński Tomasz GOR Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Liszka Przemysław WRO Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Skupień Lars RYB Nie 0 0 0 0 0 0.000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Kls Sklasyfikowany
  • Me Liczba meczów
  • Pkt Liczba punktów
  • Bon Liczba bonusów
  • Sum Suma punktów oraz bonusów
  • St Liczba startów
  • I Liczba pierwszych miejsc
  • II Liczba drugich miejsc
  • III Liczba trzecich miejsc
  • IV Liczba czwartych miejsc
  • D Liczba defektów
  • T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
  • M Liczba wykluczeń za 2 minuty
  • W Liczba innych wykluczeń
  • U Liczba upadków
  • Ż Liczba żółtych kartek
  • C Liczba czerwonych kartek