KSM

# Zawodnik Drużyna 2016 2017 2018 2019 2020 2021
1. Zmarzlik Bartosz GOR 9.94 9.75 10.32 9.64 9.89 9.91
2. Woffinden Tai WRO 9.84 7.94 9.37 9.28 8.65 9.02
3. Laguta Artem WRO 7.48 8.94 9.56 9.14 9.92 9.01
4. Sayfutdinov Emil LES 8.12 8.34 8.88 9.14 10.23 8.94
5. Madsen Leon CZE 7.46 8.72 9.71 9.49 8.82 8.84
6. Doyle Jason LES 8.90 8.90 8.19 9.12 8.00 8.62
7. Vaculik Martin GOR 8.34 7.94 8.47 9.56 8.63 8.59
8. Laguta Grigorij LUB 8.86 8.25 8.49 8.63 8.56
9. Dudek Patryk ZIE 8.76 7.94 8.69 8.06 8.11 8.31
Janowski Maciej WRO 7.08 8.40 8.67 8.47 8.92 8.31
11. Pedersen Nicki GRU 7.92 7.00 9.73 8.13 8.23 8.20
Kołodziej Janusz LES 8.69 8.06 8.39 8.69 7.19 8.20
13. Lindgren Fredrik CZE 6.88 7.55 9.22 7.54 7.57 7.75
14. Pawlicki Piotr LES 6.55 7.21 8.31 8.74 7.88 7.74
15. Bjerre Kenneth GRU 7.21 7.35 7.66 7.95 7.14 7.46
16. Protasiewicz Piotr ZIE 8.73 8.40 6.22 6.46 7.25 7.41
17. Kasprzak Krzysztof GRU 8.64 7.02 8.88 6.72 5.36 7.32
18. Hampel Jarosław LUB 6.50 8.43 7.52 6.49 7.39 7.27
19. Holder Chris TOR 8.46 7.09 6.93 6.70 7.08 7.25
20. Zagar Matej ZIE 7.26 6.84 6.85 6.76 8.27 7.20
21. Holder Jack TOR 7.62 6.83 5.56 8.08 7.02
22. Thomsen Anders GOR 5.97 6.89 7.20 6.67 7.94 6.93
23. Michelsen Mikkel LUB 3.80 6.92 7.06 8.05 8.00 6.77
Woryna Kacper CZE 5.28 7.95 7.44 7.11 6.06 6.77
25. Fricke Max ZIE 6.91 6.98 6.13 7.49 6.22 6.75
26. Lebedevs Andzej WRO 7.32 6.52 6.25 7.09 6.50 6.74
27. Smektała Bartosz CZE 4.00 7.22 7.36 7.38 7.29 6.65
28. Buczkowski Krzysztof LUB 7.44 7.72 6.15 7.19 4.39 6.58
29. Pawlicki Przemysław GRU 7.06 6.94 7.32 7.21 4.10 6.53
30. Lambert Robert TOR 6.48 6.90 4.91 7.35 6.41
Jamróg Jakub WRO 6.37 6.92 6.97 6.18 5.60 6.41
32. Woźniak Szymon GOR 5.23 6.37 6.73 7.81 5.77 6.38
33. Tungate Rohan LUB 6.41 5.97 6.22 5.92 7.22 6.35
34. Miedziński Adrian TOR 6.38 6.20 7.06 5.07 5.82 6.11
35. Przedpełski Paweł TOR 7.80 5.58 5.91 4.90 6.32 6.10
36. Kubera Dominik LUB 4.18 5.12 7.02 6.07 7.80 6.04
37. Klindt Nicolai GOR 5.62 5.77 6.34 5.75 6.57 6.01
38. Fajfer Oskar GOR 6.43 5.45 5.51 5.85 6.42 5.93
39. Miesiąc Paweł GRU 6.72 5.44 5.46 6.49 4.83 5.79
40. Pieszczek Krystian GRU 6.26 6.18 3.69 6.25 6.02 5.68
41. Tarasenko Vadim ZIE 5.58 5.58 5.62 4.40 6.63 5.56
Birkemose Marcus GOR 5.56 5.56
43. Lampart Wiktor LUB 4.45 6.38 6.18 4.34 5.34
Jeppesen Jonas CZE 4.69 5.98 5.34
45. Polis Oskar CZE 4.64 5.26 4.76 5.08 5.81 5.11
46. Burza Stanisław LUB 6.50 4.48 3.38 3.54 6.50 4.88
47. Gusts Francis WRO 4.71 4.71
48. Jakobsen Frederik GRU 4.72 5.08 2.50 6.22 4.63
49. Karczmarz Rafał GOR 2.50 5.62 5.73 4.26 4.39 4.50
50. Cierniak Mateusz LUB 3.35 5.40 4.38
51. Miśkowiak Jakub CZE 2.50 4.37 4.10 6.44 4.35
52. Bewley Daniel WRO 7.26 2.50 2.50 4.09
53. Chugunov Gleb WRO 2.50 2.50 2.50 5.12 7.27 3.98
54. Niedźwiedź Sebastian LES 2.50 2.89 4.00 6.50 3.97
55. Lidsey Jaimon LES 2.50 2.50 6.88 3.96
56. Krakowiak Norbert GRU 2.50 2.50 3.92 3.90 6.55 3.87
Hansen Patrick GRU 2.50 4.03 4.05 4.91 3.87
58. Świdnicki Mateusz CZE 2.50 3.98 4.46 3.65
59. Pawliczak Damian ZIE 2.50 2.50 5.33 3.44
60. Żupiński Karol TOR 3.08 3.15 3.86 3.36
61. Liszka Przemysław WRO 2.73 2.50 4.68 3.30 3.30
62. Szlauderbach Szymon LES 2.50 2.50 3.41 4.10 3.13
63. Kopeć-Sobczyński Igor TOR 2.50 3.28 3.41 2.50 3.85 3.11
64. Tonder Mateusz ZIE 2.50 2.50 2.72 4.43 3.04
65. Curzytek Michał WRO 2.50 3.61 2.67 2.93
66. Pludra Kacper LES 2.50 3.32 2.91
67. Nowacki Kamil GOR 2.50 3.38 2.68 2.65 2.50 2.74
68. Osyczka Jakub ZIE 2.50 2.50 3.09 2.70
69. Lakhbaum Roman GRU 2.50 2.50 2.67 2.56
70. Panicz Mateusz WRO 2.50 2.50
Bartkowiak Mateusz GRU 2.50 2.50 2.50
Makowski Kacper TOR 2.50
Orgacki Seweryn GRU 2.50
Wysocki Miłosz GRU 2.50
Grzelak Kacper Mateusz ZIE 2.50 2.50
Lewandowski Krzysztof TOR 2.50
Karion Mark LUB 2.50
Ratajczak Damian LES 2.50
Ragus Fabian ZIE 2.50
Sadurski Krzysztof LES 2.50 2.50 2.50
Zieliński Denis GRU 2.50 2.50 2.50
Chlupac Petr TOR 2.50 2.50
Marciniec Kamil TOR 2.50 2.50 2.50 2.50 2.50
Stolp Justin TOR 2.50 2.50
Martyniak Jakub CZE 2.50
Śledź Maksymilian LUB 2.50
Jasiński Wiktor GOR 2.50 2.50
Król Kamil CZE 2.50
Kowalski Bartłomiej CZE 2.50 2.50 2.50
Firmuga Wiktor LUB 2.50
Ścibak Hubert LES 2.50 2.50
Tufft Nile ZIE 2.50 2.50
Pytlewski Kamil GOR 2.50 2.50
Ralcewicz Oliwier GOR 2.50
KSM na dany sezon jest średnią arytmetyczną - zaokrągloną do dwóch miejsc po przecinku - Indywidualnych KSM skorygowanych, przy czym do obliczenia średniej arytmetycznej bierze się pod uwagę tylko te sezony, w których zawodnik uzyskał KSM za dany sezon (obliczona lub przyznana). Jeżeli zawodnik nie uzyskał SBP w PGE Ekstralidze, to jego KSM na dany sezon koryguje się następująco: KSM uzyskaną w meczach I Ligi dzieli się przez 1,3; KSM uzyskaną w meczach II Ligi dzieli się przez 1,6.