Starcia w Lesznie i w Grudziądzu przełożone!

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Starcia FOGO Unii Leszno z BETARD Spartą Wrocław oraz zostały przełożone, na wniosek organizatorów, ze względu na niekorzystne prognozy pogody. Mecz w Lesznie odbędzie się w poniedziałek, pierwszy wyścig o godz. 20:00, z kolei spotkanie w Grudziądzu odbędzie się we wtorek o godz. 20:00. Transmisja obu meczów w Eleven Sports 2.

Pełna treść komunikatu TUTAJ.

Relację z obu spotkań będzie można śledzić w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu. Początek głosowania po 7. biegu meczu.

W aplikacji zapraszamy również do #TyperPGEE. Od tego sezonu relacja w aplikacji została wzbogacona o statystyczne ciekawostki. Podczas tegorocznych zmagań będzie można włączyć się także do nowej zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny. Atrakcja ta rozpocznie się w momencie startu każdego meczu PGE Ekstraligi, a zakończy po ostatnim biegu.

Blisko 20.000 wirtualnych drużyn zostało zgłoszonych do inauguracji PGE Ekstraligi w grze Eliga Manager. Nie masz jeszcze swojej drużyny? Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy posiadać aplikację PGE Ekstraligi, która dostępna jest w Google Play oraz App Store.

 

Piotr Kaczmarek