Stanisław Chomski: Trening nigdy nie odda warunków meczowych (wideo)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

6 maja (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #GORCZE, w której udział wzięli trener MOJE BERMUDY STAL Gorzów, Stanisław Chomski oraz żużlowiec, Martin Vaculik. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: kontuzję Szymona Woźniaka, przygotowania do najbliższego meczu i jeździe z określonym numerem startowym.

Przygotowania wyglądają tak samo jak do każdego innego meczu. Tu się nic nie zmienia. Staramy się przynajmniej raz w tygodniu spotkać całą ekipą, aby pojeździć, wymienić uwagi nt. sprzętu. Trening to jest trening. Nigdy nie odda warunków meczowych. Przyjeżdża mocny rywal. Zawodnicy gości coraz regularniej startują i zdobywają punkty. Mają niezwykle silną parę juniorów, ale my jesteśmy u siebie. Na pewno łatwo pola walki nie oddamy. Celem jest zwycięstwo – stwierdził Stanisław Chomski.

Na pewno nie boję się odpowiedzialności. Nieważne, z którym numerem jadę. Moje ambicje sportowe są takie, że chcę być najlepszy na świecie. Jeśli chcesz być mistrzem to musisz robić swoje, jechać bardzo dobrze, wygrywać z każdym. Trzymam się swojej filozofii i to dla mnie jest kluczowe – powiedział Martin Vaculik.

Konferencja przed meczem #GORCZE

Konferencja przed meczem #GORCZE

Posted by Stal Gorzów on Friday, May 6, 2022