Stanisław Chomski: Kondycja psychofizyczna Thomsena jest już lepsza (wideo)

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

17 czerwca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #GORWRO, w której udział wzięli trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski oraz Szymon Woźniak. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: stan zdrowia Andersa Thomsena, występ juniorów i o skład na najbliższe spotkanie.

Jak się czuję Anders? Najlepiej byłoby jego spytać. To jest pytanie, które nurtuje wszystkich i jego samego pewnie też, a zwłaszcza kibiców. Wczoraj był na badaniach i zajęciach rehabilitacyjnych pod dobrą opieką. Kondycja psychofizyczna w stosunku do dnia wczorajszego jest lepsza, a co będzie dalej? Nie umiem teraz tego powiedzieć – przyznał Stanisław Chomski.

Mamy taki dynamiczny duet juniorski, który może sprawić dużą niespodziankę, ale może być z tym różnie. Trzeba mieć dużo pokory i cierpliwości do tych chłopaków, ale stawiamy na nich i wierzę, że z biegiem czasów cało i zdrowo postępy będą robili – stwierdził trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów.

Na pewno szykuje się bardzo wyrównane spotkanie. Nie wiemy jeszcze w jakim składzie i my wystartujemy i nie wiemy w jakim składzie wystartują goście z Wrocławia. Nie możemy jednak na tym się koncentrować. Jakikolwiek skład do tego meczu by nie przystąpił to na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Tak jak trener wspomniał po stronie drużyny gości można znaleźć same gwiazdy. Kwestia jest tylko taka jak oni tego dnia odpalą, a odpalić mogą w każdej w chwili. Musimy być przygotowani na bardzo trudne spotkanie. Tak na pewno do tego podchodzimy i tak będziemy się do tego przygotowywali, ale tak trener wspomniał my jedziemy u siebie i jesteśmy silną drużyną – powiedział Szymon Woźniak.

Konferencja prasowa #GORWRO

Konferencja prasowa

Posted by Stal Gorzów on Friday, June 17, 2022