Stanisław Chomski i Janusz Kołodziej gośćmi w magazynie „Bez Hamulców” (01.10.2020, godz. 12:00)

Fot. Marcin Kubiak
Fot. Marcin Kubiak

W czwartek o godz. 12:00 kolejne wydanie magazynu „Bez Hamulców”. Stanisław Chomski zabierze głos ws. przedłużenia kontraktu z Szymonem Woźniakiem, Janusz Kołodziej opowie, czemu ma w tym roku pod górkę na wyjazdach. Na dokładkę wystąpi senator Robert Dowhan.

Emisja odcinka stronie sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport.

Działacze MOJE BERMUDY Stali Gorzów ostro wzięli się za kompletowanie drużyny na następny sezon. Warunki kontraktów ustalili Rafał Karczmarz oraz Szymon Woźniak. Jakich argumentów użył prezes Marek Grzyb, żeby przekonać zawodnika do pozostania? O tym opowie trener Stanisław Chomski, któremu bardzo zależało, aby nadal mieć u siebie w drużynie byłego złotego medalistę IMP. Doświadczony szkoleniowiec będzie jednym z gości Jarosława Galewskiego.

Dla Janusza Kołodzieja byłby to już siódmy sezon z „Bykiem” na piersi. Jeszcze parę tygodni temu wydawało się jednak, że ten rok będzie dla niego pożegnaniem z wielkopolskim klubem. Czy Kołodziej chciałby zakończyć karierę w Lesznie i czy zgodziłby się na układ z sześcioma seniorami, którzy powalczą o miejsce w drużynie na wiosnę?

W programie wystąpi także Robert Dowhan, który podsumuje rok w wykonaniu ekipy, którą kiedyś z powodzeniem zarządzał. Czy brąz dla skazywanego przed startem sezonu zespołu, to sukces i kto byłby lepszym przeciwnikiem w batalii o trzecie miejsce?

W czwartek emitowane będą także inne programy, zapowiadające zmagania półfinałowe w PGE Ekstralidze. O 20:00 na Eleven Sports 1 magazyn PGE Ekstraligi. Z kolei o 22:00 na nSport+ program Speedway+.