Srebrny medal PGE Ekstraligi 2018 na rzesz WOŚP od Władysława Komarnickiego

Senator RP, Władysław Komarnicki, przekazał na licytację w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu z 2018 roku. Przypomnijmy, że wówczas drużyna CASH BROKER Stali Gorzów wywalczyła drugie miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi, ulegając z finale jedynie FOGO Unii Leszno.

– Jest to dla mnie bardzo cenne trofeum, ale nie wahałem się, aby przeznaczyć je na szlachetny cel, bo 31 stycznia zbieramy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, a potrzeb jest ponownie bardzo wiele, co powoduje, że powinniśmy się zjednoczyć i po prostu pomagać – powiedział Władysław Komarnicki dla speedwayekstraliga.pl.

Oryginalny medal można licytować TUTAJ. Został on przekazany osobiście gorzowskiemu sztabowi WOŚP przez Senatora, Władysława Komarnickiego.

Więcej o tegorocznym finale WOŚP: https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp

Przypomnijmy, że trwają aukcje czterech plastronów z PGE IMME 2020, przekazanych na rzecz WOŚP przez PGE Ekstraligę. Można je licytować na stronie: https://allegro.pl/oferta/plastrony-z-pge-imme-2020-na-wosp-10146153488