Specjalna oferta dla żużlowych kibiców. Wszystkie najważniejsze wydarzenia już od 10 złotych

CANAL+ ma wyjątkowy prezent dla kibiców żużla. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi, EWINNER 1.Ligi Żużlowej oraz FIM Speedway Grand Prix dostępne będą w serwisie CANAL+ online w wyjątkowej cenie.

W najbliższych tygodniach będziemy mieli do czynienia z kulminacją żużlowych emocji. Czekają one na kibiców w bogatym świecie żużla w CANAL+: najlepsze mecze PGE Ekstraligi, wszystkie spotkania EWINNER 1.Ligi Żużlowej oraz cykl FIM Speedway Grand Prix na żywo, magazyny, zapowiedzi i analizy z udziałem najlepszych ekspertów i komentatorów. Wszystko to znaleźć można w sportowej ofercie CANAL+ online.

W związku z decydującymi rundami w PGE Ekstralidze, CANAL+ przygotował wyjątkowy prezent dla wszystkich fanów żużla. Już teraz wchodząc na stronę: https://can.al/prasa-sgp można odebrać voucher z kodem uprawniający do skorzystania z oferty CANAL+ online na specjalnych warunkach. Zarejestrować kod można na stronie canalplus.pl/voucher, a z oferty skorzystać mogą tylko nowi użytkownicy.

Po skorzystaniu z kodu promocyjnego, cena pakietu za pierwszy miesiąc obniży się do 10 złotych. To jednak nie wszystko. Skorzystanie z promocji oznacza, że w następnych trzech miesiącach cena subskrypcji zostanie obniżona do 30 złotych miesięcznie.

Voucher obejmuje dostęp do pakietu CANAL+. Podane ceny uwzględniają rabat 5zł/mies.