Sezon PGE Ekstraligi wisi w powietrzu. Kluby szykują się do startu

Fot. Łukasz Forysiak
Fot. Łukasz Forysiak

W PGE Ekstralidze kolejny dzień przygotowań do sezonu 2020. Kluby najlepszej żużlowej ligi świata trenowały na swoich obiektach, a z kolei we Wrocławiu oraz Zielonej Górze zawodnicy stanęli przed aparatami w czasie sesji do materiałów graficznych partnerów medialnych.

Zarówno we Wrocławiu, jak i Zielonej Górze, odbyły się sesje zdjęciowe dla Platformy CANAL+. Zawodnicy BETARD Sparty oraz Falubazu Zielona Góra przez chwilę mogli wczuć się w rolę modeli.

Za zespołami PGE Ekstraligi również kolejne jednostki treningowe. Ponownie żużlowcy mieli okazję stratować spod taśmy, a kilka momentów pokazano zarówno na social mediach klubów oraz zawodników. Przy okazji BETARD Sparta Wrocław zaprezentowała nowe kevlary na sezon 2020.

Chwile grozy przeżyli uczestnicy treningu w Gorzowie. W trakcie próbnych jazd na tor upadł Niels Kristian Iversen. MOJE BERMUDY Stal Gorzów poinformowała, że u Duńczyka nie wykazano poważniejszych konsekwencji.

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa… Najlepiej poczekać na oficjalne informacje z pierwszej ręki.🆗 Niels Kristian Iversen po dzisiejszym upadku na treningu – BEZ KONTUZJI! #StalowaArmia

Opublikowany przez Stal Gorzów Czwartek, 4 czerwca 2020