Sesja autografowa Zmarzlika, Kołodzieja, Madsena i Drabika przed PGE IMME

Sesja  autografowa z udziałem czterech zawodników będzie jedną z atrakcji, które czekają na kibiców przed PGE Indywidualnymi Międzynarodowymi Mistrzostwami Ekstraligi, które 5 sierpnia odbędą się w Gdańsku. Będą w niej uczestniczyć Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik, Janusz Kołodziej i Leon Madsen.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 18:00, a w godz. 17:00 – 17:20 przy bramie wjazdowej do parku maszyn stadionu im. Zbigniewa Podleckiego na kibiców czekać będą: Maksym Drabik (BETARD Sparta Wrocław), Janusz Kołodziej (FOGO Unia Leszno), Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER Stal Gorzów) oraz Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa).

Poprzednie edycje zawodów, które rozgrywano w Gdańsku pokazały, że bezpośredni kontakt z zawodnikami jest dla kibiców bardzo ważny, a więc przed niedzielnym turniejem tradycyjnie zapraszamy do robienia sobie zdjęć z zawodnikami, którzy będą również rozdawali autografy – wyjaśnia Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

Jak co roku, kibice otrzymają specjalnie wydrukowane zdjęcia uczestników zawodów, które jednocześnie będą służyły do zbierania autografów.

Fot. Marcin Karczewski