Sebastian Szostak: Intensywne starty zawsze są plusem (wideo)

Fot. Anna Kłopocka

19 maja (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #OSTLUB, w której udział wzięli trener ARGED MALESA Ostrów, Mariusz Staszewski, młodzieżowiec ostrowskiej drużyny, Sebastian Szostak oraz dyrektor zarządzający, Jakub Zborowski. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: szansę startów dla Tima Sorensena, nastawienie przed najbliższym spotkaniem i intensywność startów juniorów.

Na pewno chciałbym, aby najbliższe spotkaniem skończyło się takim wynikiem jak w 2017 roku, choć wiem, że MOTOR jest aktualnym liderem i w chwili obecnej najlepiej dysponowaną drużyną. Będziemy walczyli. Tak jak w każdym meczu. Mam nadzieję, że troszkę szczęścia się do nas uśmiechnie, i któryś mecz przechylimy na swoją korzyść. Wiadomo, że szczęścia nam teraz brakuje. Kontuzjowany jest Grzegorz Walasek. Kontuzji doznał Filip Hjelmland. Cały czas dzieje się coś negatywnego u nas, ale mam nadzieję, że Ci co są podołają i damy radę – stwierdził Mariusz Staszewski odpowiadając na pytanie Pawła Maja, redaktora EkstraligaTV.

Ciężko powiedzieć czy problemy z początku sezonu już znikają. Mam nadzieję, że tak będzie w najbliższym meczu i na pewno dużo jazdy jest zawsze plusem – powiedział Sebastian Szostak odpowiadając również na pytanie nadesłane również przez Pawła Maja.

Cała konferencja jest dostępna do obejrzenia TUTAJ.