Sadurski odchodzi z FOGO UNII, wieloletnia umowa Laguty (podsumowanie)

6 listopada przyniósł nowe wiadomości od klubów PGE Ekstraligi, dotyczące przynależności zawodników. Krzysztof Sadurski poinformował, że odchodzi z FOGO UNII Leszno. Z kolei MOTOR Lublin i BETARD SPARTA Wrocław związały się kontraktami ze swoimi dotychczasowymi żużlowcami.

Sezon 2021 za nami, wielkimi krokami zbliża się następny. Wraz z nim nowy klub oraz nowe cele i wyzwania – tak rozpoczął swój post na Facebooku Krzysztof Sadurski. Młodzieżowiec poinformował, że nie będzie występować w barwach FOGO UNII w sezonie 2022.

Sezon 2021 za nami, wielkimi krokami zbliża się następny ✌️.Wraz z nim nowy klub oraz nowe cele i wyzwania ✊Dziękuję…

Posted by SadurskiRacing #759 on Friday, November 5, 2021

Z kolei Mateusz Cierniak nadal będzie występować w MOTORZE Lublin. Zawodnik już wcześniej zadeklarował, że pozostanie w zespole, a teraz oficjalnie podpisał umowę na kolejny sezon.

Wczoraj oficjalnie przedłużyłem kontrakt w Lublinie na kolejny sezon ☺️💪🏻Cieszę się, że będę mógł dalej reprezentować lubelskie Koziołki👌🏻👊🏻Speedway Motor Lublin

Posted by Mateusz Cierniak Racing #842 on Friday, November 5, 2021

W ekipie mistrza Polski, BETARD SPARTY Wrocław, też doszło do przedłużenia współpracy. W drużynie pozostanie Artem Laguta i to na kolejne 3 lata.