„Rywalizacja na pewno będzie ciężka i ciekawa”

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Mistrzowie Polski przygotowują się do sezonu 2020 PGE Ekstraligi. FOGO Unia Leszno jest już po pierwszych treningach na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Przed drużyną obrona mistrzowskiego tytułu, a rozgrywki zainaugurują meczem z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów.

FOGO Unia Leszno odbyła już pierwsze treningi na swoim obiekcie. Cel mistrzów Polski nadal jest jeden, – Mierzymy w kolejny tytuł mistrzowski. Rywalizacja na pewno będzie ciężka i ciekawa, bo pozostałe drużyny też są wzmocnione personalnie. My jedziemy swoje – powiedział Rafał Dobrowolski z biura prasowego klubu, w rozmowie dla TVP Poznań.

Wyjaśniona została także sytuacja Emila Sayfutdinova w kontekście występów w barwach zespołu. – Były perturbacje odnośnie startów Emila w PGE Ekstralidze. Dostaliśmy jednak informacje z Turbiny Bałakowo, że zakaz został cofnięty i nie ma przeszkód, aby występował w Polsce. Emil Sayfutdinov to bez wątpienia lider formacji seniorskiej FOGO Unii, nie zapominając również o innych świetnych zawodnikach – zaznaczył rozmówca.

Cała rozmowa z Rafałem Dobrowolskim dostępna jest TUTAJ (początek od 16:30).