Rusza akcja „60 godzin z Falubazem”. Na początek spotkanie z uczniami i przedszkolakami

Fot. Patryk Kowalski
Fot. Patryk Kowalski

Już w czwartek rozpocznie się trzydniowe zgrupowanie Falubazu Zielona Góra pod nazwą „60 godzin z Falubazem”. W planie tego wydarzenia są dwa spotkania z najmłodszymi fanami żużla. Pierwszego dnia zespół odwiedzi zielonogórską szkołę podstawową, z kolei dzień później zawodnicy zjawią się w przedszkolu.

Już w pierwszy dzień zgrupowania żużlowcy Falubazu odwiedzą Szkołę Podstawową nr 18 w Zielonej Górze. Spotkanie z uczniami będzie okazją do krótkiej rozmowy, ale także do sprawdzenia się w kilku konkurencjach sprawnościowych.

W piątek żużlowcy pojawią się natomiast w Miejskim Przedszkolu nr 19, które wchodzi w skład Zespołu Edukacyjnego nr 10. Tym razem nasi zawodnicy zaangażowani zostaną w prace plastyczne i wspólnie z przedszkolakami stworzą falubazowe plakaty.

Zgrupowanie „60 godzin z Falubazem” potrwa do soboty (22 lutego). Tego dnia cała drużyna weźmie udział w otwartym spotkaniu dla kibiców, które połączone będzie z sesją autografową. Wydarzenie to odbędzie się w Galerii Auchan przy ulicy Batorego w Zielonej Górze w godz. 15:00 – 17:30.

Źródło: zuzel.falubaz.com