ROW Rybnik czeka na filmy kibiców do akcji #przeżyjmydo90

Beniaminek PGE Ekstraligi 2020 rozpoczął nową akcję dla kibiców żużla w Rybniku. W ramach niej klub przygotowywać będzie różne atrakcje i prosi fanów o przesyłanie filmików do materiału promocyjnego.

#Przeżyjmydo90 – pod takim hasłem ROW Rybnik będzie działać przez najbliższych kilkanaście miesięcy. Jest to związane z faktem, że za dwa lata klub obchodzić będzie 90. urodziny. W ramach akcji pojawiać się będą ciekawe dla kibiców akcje marketingowe, które są obecnie przygotowywane.

Jak zwykle prosimy Was – wszystkich fanów zielono-czarnych o wsparcie. Nieważne czy macie karnet na sezon 2020 czy nie, nieważne czy chcecie go zwrócić czy nie. Nieważne czy jeździcie na mecze wyjazdowe czy nie – ale ważne, że w sercach macie wyryty ten herb! Przyłączcie się do naszej akcji. Nagrajcie króciutki, kilkusekundowy filmik. Warunek jest tylko jeden – musi w nim pojawić się nasze hasło #przeżyjmydo90. Możecie te słowa wypowiadać, mogą wykrzykiwać je wasze pociechy, może mówić je Wasza teściowa, ale może też pojawić się ono na kartce trzymanej przez Waszą lepszą połówkę. To ma być wasza interpretacja tego hasła. Hasła, które towarzyszyć nam będzie w najbliższym czasie! – poinformował klub na swojej stronie internetowej.

Filmiki można przesyłać do 7 maja na adres: [email protected].

Źródło: row.rybnik.com.pl