Remis w meczu #GORLES! Wielkie widowisko na Jancarzu!

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Cash Broker Stali Gorzów z FOGO Unią Leszno. Meczowy remis zapewnił gościom Emil Sayfutdinov, który w ostatnim starciu wieczoru pokonał najsilniejszą parę gorzowian – Krzysztof Kasprzaka i Bartosza Zmarzlika. Punkt bonusowy za lepszy bilans dwumeczu zgarnęły leszczyńskie „Byki”.

Kilkadziesiąt minut przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania nad stadionem im. Edwarda Jancarza przeszła ulewa, przez co rozpoczęcie spotkania zostało opóźnione o ok. 60 minut. Po intensywnych pracach na torze, w skład których wchodziło m.in. dosypanie świeżej nawierzchni, mecz udało się rozpocząć i nikt nie ma prawa żałować takiego scenariusza. Od pierwszego biegu mecz był bardzo ciekawy, obfitujący w dobre ściganie i liczne zwroty akcji.

W zespole Cash Broker Stali Gorzów tradycyjnie „pierwsze skrzypce” grali Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak, którym dzielnie wtórowali Martin Vaculik i szalenie waleczny Grzegorz Walasek. Wśród przyjezdnych rewelacyjnie zaprezentował się Emil Sayfutdinov, który po wpadce w swoim pierwszym starcie później był już nieomylny.

Szczegóły tego meczu

 

fot. Zuzanna Kloskowska