R1. Rezerwowy Program Żużlowy z udziałem Macieja Janowskiego i Marka Webbera

Kolejne wydanie programu Platformy CANAL+, w którym wyemitowana zostanie rozmowa z wyjątkowym gościem – Markiem Webberem (były zawodnik Formuły 1). Gościem będzie również zawodnik BETARD Sparty Wrocław, Maciej Janowski. Początek programu LIVE o godz. 20:00.

W sobotę (23 maja) gościem Tomasza Dryły i Mirosława Jabłońskiego będzie australijski kierowca wyścigowy Mark Webber. Były zawodnik Williamsa i Red Bulla w trakcie kariery wygrał dziewięć wyścigów. Na najwyższym stopniu podium stawał m.in. w najbardziej prestiżowych zawodach – GP Monaco. Zwyciężał również na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz na belgijskim Spa Francorchamps, czyli na najdłuższej pętli w kalendarzu F1. Australijczyk trzy razy stawał na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata królowej motosportu.

Drugim gościem będzie żużlowiec Maciej Janowski (BETARD Sparta Wrocław), który na swoim koncie posiada m.in. sześć triumfów w FIM SGP oraz złoty medal Drużynowego Pucharu Świata. Transmisja programu o godzinie 20:00 w CANAL+ SPORT i nSport+ oraz na oficjalnej stronie na Facebooku.