Q&A z Taiem Woffindenem (wideo)

Początek roku kalendarzowego to czas przygotowań do nachodzącego. Czas na odpowiedzi na pytania kibiców znalazł jednak Drużynowy Mistrz Polski 2021 z BETARD SPARTĄ Wrocław, Brytyjczyk, Tai Woffinden. Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata odpowiedział m.in. na pytania o drugą książkę, cele na najbliższe lata czy przyszłość w dolnośląskim klubie.

Brytyjczyk musiał się zmierzyć m.in. z pytaniem czego w ostatnich sezonach brakowało mu, aby włączyć się do walki o swój kolejny tytuł Indywidualnego Mistrza Świata i co należy poprawić, żeby w najbliższej przyszłości znów powalczył o miano najlepszego żużlowca globu? Odpowiedź Woffindena raczej nikogo nie zaskoczyła. – Na pewno najważniejszą rzeczą będzie brak kontuzji, aby być w czołówce na koniec sezonu. Będę ciężko pracować, aby iść do przodu – powiedział dla klubowej telewizji BETARD SPARTY Wrocław Tai Woffinden.

Żużlowiec zdradził także, na którym torze w Polsca, poza Wrocławiem, najlepiej mu się jeździ. – Pomijając Wrocław, to Toruń oraz Zielona Góra to dwa moje ulubione tory – wyjaśnił Brytyjczyk.