Puchar Ekstraligi 250cc: Kevin Małkiewicz triumfatorem w Lesznie

29.07.2021 10:43

W środowe popołudnie, na torze w Lesznie odbyła się 4. runda Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. Triumfatorem został zawodnik z Grudziądza, Kevin Małkiewicz. Miejsca na podium wywalczyli także Mateusz Łopuski i Antoni Kawczyński.

Najlepiej podczas środowych zawodów na leszczyńskim obiekcie spisał się adept grudziądzkiej drużyny, Kevin Małkiewicz. Zawodnik z Grudziądza przy swoim nazwisku zapisał 15 “oczek”. Druga pozycja padła łupem gdańszczanina, Mateusza Łopuskiego, który zdobył 13 punktów. Warto przypomnieć, że w 1. rundzie i 3. rundzie Pucharu Ekstraligi, zawodnik Wybrzeża Gdańsk zajmował pierwszą lokatę. Ostatnie miejsce na podium zajął kolejny zawodnik z Gdańska, Antoni Kawczyński, który podczas tych zawodów wywalczył 12 punktów i miał jedynie punkt straty do Mateusza Łopuskiego.