Puchar Ekstraligi 250cc: Kevin Małkiewicz bezkonkurencyjny w Gorzowie

20.08.2021 11:54

Na stadionie im. Edwarda Jancarza odbyła się 7. runda Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. Triumfatorem przedostatnich zawodów tego cyklu w tym roku został bezkonkurencyjny Kevin Małkiewicz z grudziądzkiego klubu. Podium uzupełnili zawodnicy reprezentujący Wybrzeże Gdańsk: Antoni Kawczyński oraz Mateusz Łopuski.

Rewelacyjnie dysponowany tego dnia był Kevin Małkiewicz, który po raz drugi w rozgrywkach Pucharu Ekstraligi w 2021 roku nie znalazł pogromcy i pewnie, z kompletem 15 punktów, wygrał gorzowskie zawody. Na drugim miejscu 7. rundę ukończył Antoni Kawczyński, obecny lider klasyfikacji generalnej Pucharu Ekstraligi 250cc, który wywalczył 14 punktów. Na najniższym stopniu podium stanął inny gdańszczanin, Mateusz Łopuski, który mógł pochwalić się zdobyczą 13 punktów.