Przygotowania do sezonu 2022 ruszyły pełną parą

Sezon 2022 zbliża się wielkimi krokami, więc w klubach PGE Ekstraligi przyszedł czas na ciężką pracę. Zawodnicy, wraz z trenerami przygotowania fizycznego rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Zespoły spotykają się na salkach gimnastycznych, obozach i starają się szybko wrócić do formy.

Beniaminek PGE Ekstraligi – ARGED MALESA Ostrów w minioną niedzielę, tj. 10 stycznia wyruszył na obóz do Szklarskiej Poręby, gdzie żużlowcy przez najbliższy tydzień pod okiem swoich fizjoterapeutów będą przygotowywać się do nadchodzącego sezonu.

Nasza drużyna właśnie wyruszyła na obóz do Szklarskiej Poręby :)W treningu będzie ich wspierać nasz Partner NewReh – …

Posted by TŻ Ostrovia on Sunday, January 9, 2022

Żużlowcy brązowych medalistów z sezonu 2021 – MOJE BERMUDY STAL Gorzów obecnie przygotowują się indywidualnie do nadchodzących rozgrywek. Szymon Woźniak postanowił wykorzystać ten czas aktywnie i wybrał się w Tatry czym pochwalił się na swoich mediach społecznościowych.

Hey spod samiuśkich Tater ❗️Szymon Woźniak Racing pozdrawia Wszystkich Stalowców 👍📷: Szymon Woźniak➖#StalowaRodzina💛💙 #MojeBermudy Stal Gorzów Gorzów EchoGorzowa.pl

Posted by Stal Gorzów on Saturday, January 8, 2022

Ubiegłoroczni finaliści – MOTOR Lublin w miniony weekend rozpoczął wraz z zawodnikami zgłoszonymi do rozgrywek Ekstraligi U-24 obóz przygotowawczy. W sobotę żużlowcy zostali poddani badaniom wydolnościowym, a także odbyli wizytę u lekarza sportowego.  W niedzielę zaś podopieczni Macieja Kuciapy wyruszyli na obóz kondycyjno-integracyjny do Zakopanego.

Camp U24 czas zacząć❗💛🐐💙 Uwielbiamy początek Nowego Roku, bo to oznacza, że przygotowania do sezonu ruszają pełną…

Posted by Speedway Motor Lublin on Sunday, January 9, 2022

Podczas pierwszego dnia obozu (poniedziałek) żużlowcy MOTOR-u Lublin odwiedzili Halę Kondratową, odbyli trening w komorze hiperbarycznej, a na koniec dnia udali się na odnowę biologiczną.

Pierwszy dzień obozu przed nami❗🙌🙌🙌Plan na dziś – Hala Kondratowa, komora hiperbaryczna i relaks w Strefie Odnowy…

Posted by Speedway Motor Lublin on Monday, January 10, 2022

BETARD SPARTA Wrocław zaś aktualnie nie prowadzi grupowych przygotowań do nowego sezonu, ale postawiła na szkolenie najmłodszych adeptów, którzy właśnie rozpoczęli treningi. Równolegle Drużynowi Mistrzowie Polski 2022 prowadzili i nadal prowadzą nabór do szkółki żużlowej, a przyjęci rekruci już wkrótce podczas pierwszych zajęć rozpoczną swoją przygodę z „czarnym sportem”.

Trochę śmiechu i zabawy, ale przede wszystkim dużo pracy 🙂 Najmłodsi adepci szkółki WTS Sparta Wrocław rozpoczęli…

Posted by WTS Sparta Wrocław on Wednesday, January 5, 2022