Przemysław Termiński: Według moich obliczeń wynika, że skończymy sezon na 3. miejscu (wideo)

Fot. Wojciech Tarchalski, materiał archiwalny

15 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #TORGOR, w której udział wzięli właściciel FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń, Przemysław Terminski oraz zawodnik ekipy z Torunia, Patryk Dudek. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: dotychczasowe wyniki zespołu, fazie play-off i przedłużenie kontraktu na kolejne 2 sezony.

Brakuje Emila w drużynie, bo pięciu seniorów to zawsze nie czterech. Przy czterech wystarczy, że jeden z nich ma słabszą formę i wydają się problemy, ale też nie mówmy, że jakoś strasznie wypadamy w tym sezonie, bo według moich obliczeń wynika, że skończymy sezon na 3. miejscu  – powiedział Przemysław Termiński.

Jestem dzisiaj prosto z podróży po zawodach, więc może być to niespodzianka dla wszystkich kibiców sportu żużlowego. Ja jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. Czas pokaże co z tego wyniknie, bo sezon jeszcze trwa i musimy skupić się na pozostałych meczach. Jednak papierkowe sprawy mam już sobą i będę miał spokój medialny przez 2 lata. Z tego się cieszę – stwierdził Patryk Dudek.