PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Przed nami trzeci sezon projektu kibicowski #AmbasadorPGEE

Po dwóch niezwykle udanych dwóch sezonach projektu kibicowski #AmbasadorPGEE ruszyliśmy z kolejnym naborem nowych twarzy. Czekamy na mailowe zgłoszenia kandydatów na kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi. Zachęcamy do pisania do nas na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl do 3 stycznia 2018 roku, gdy wyłonimy ostateczny kształt grupy.

Przez projekt kibicowski #AmbasadorPGEE przewinęło się już kilkadziesiąt osób, które zaangażowały się w działania związane promocją PGE Ekstraligi w mediach społecznościowych, rozliczne formy dziennikarskie, a także projekty o charakterze charytatywnym lub marketingowym i pijarowym. Rokrocznie kibicowscy Ambasadorzy PGE Ekstraligi zapraszani są na wieńczące sezony żużlowe Galę PGE Ekstraligi, z ich udziałem funkcjonuje także oficjalna aplikacja mobilna PGE Ekstraligi.

Kibicowscy Ambasadorzy PGE Ekstraligi są aktywni poprzez:

  • relacjonowanie meczów w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi
  • akredytacje prasowe na meczach PGE Ekstraligi
  • aukcje charytatywne na rzecz byłych żużlowców
  • pomoc przy organizacji konkursów, m.in. Miss Startu, Ekspert PGE Ekstraligi
  • propagowanie idei wspólnego kibicowania na stadionach
  • promocję PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi i obecność na zawodach
  • cykliczne akcje w mediach społecznościowych jak np. filmowe zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi, dodatkowy kibic na stadionie, zimowe stadiony, fleszem z PGEE, typer PGEE, raport  pogodowy PGEE.

Czekamy na osoby pełnoletnie, kreatywne i gotowe podnosić swoje umiejętności i zastrzegamy sobie możliwość poproszenia ich o próbkę swoich redakcyjnych umiejętności. Funkcjonowanie w projekcie kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi daje przede wszystkim możliwość dołączenia do środowiska żużlowego nie tylko z perspektywy trybun i kibiców, ale także parku maszyn, zawodników, trenerów i działaczy.