Przed 14. rundą PGE Ekstraligi: Anders Thomsen wraca do składu TRULY.WORK Stali!

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Dobre wiadomości dla kibiców gorzowskiej TRULY.WORK Stali. Do ścigania w PGE Ekstralidze wraca Anders Thomsen. Duńczyk poinformował poprzez profil FB klubu, że z kontuzjowaną ręką jest już dobrze i wystąpi w piątkowym meczu przeciwko forBET Włókniarzowi (23 sierpnia, transmisja LIVE w Eleven Sports 1).

Thomsen urazu nabawił się podczas 2. rundy SEC w Toruniu, kiedy to po kontakcie z Leonem Madsenem, Duńczyk upadł na tor, a jadący z nim Robert Lambert nie zdołał minąć zawodnika.

Przetłumaczenie? Krótko mówiąc – ręka jest okay, jutro będę na trening w Gorzowie wiec widzimy się na ważny mecz w piątek na stadionie IM Edwarda Jancarza! Mam nadzieje ze będziecie nam dopingować! – skomentował na swoim profilu FB Thomsen zaprezentowany przez klub materiał wideo.

Anders Thomsen Racing ma Wam coś do przekazania❗️ 🙂 Co mówi nasz sympatyczny Duńczyk❓ Podoba się❓ To dajemy 👍

Opublikowany przez Stal Gorzów Środa, 21 sierpnia 2019

Pozytywne wieści napłynęły także w kontekście juniorów TRULY.WORK Stali Gorzów. W ostatnim czasie szpital opuścił Mateusz Bartkowiak, który po jednej z rund DMPJ złamał dwa żebra. Szczegółowe badania wykazały również pęknięcie miednicy i obite płuca. Teraz młodzieżowiec rozpoczyna rehabilitację.

Wychodzę ze szpitala i pełen pozytywnej energii rozpoczynam rehabilitację. 😊 Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia 👊#MBR8

Opublikowany przez Mateusz Bartkowiak Racing #8 Wtorek, 20 sierpnia 2019