Prezentacja MRGARDEN GKM Grudziądz 22 marca

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

22 marca o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej na grudziądzkim osiedlu Lotnisko obędzie się prezentacja MRGARDEN GKM-u przed sezonem 2019 PGE Ekstraligi. W wydarzeniu weźmie udział cały zespół wraz z liderami oraz nowymi nabytkami drużyny. Organizatorzy zadbali również o oprawę muzyczną i atrakcję dla kibiców. Bilety na prezentację są już dostępne w cenie 10 zł.

Na prezentacji pojawią się wszyscy zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz: Artem LagutaAntonio LindbaeckPrzemysław PawlickiKrzysztof Buczkowski, a także nowi żużlowcy klubu – Kenneth BjerrePatryk Rolnicki i Marcin Turowski.

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Zydeco Flow – łączący współczesne brzmienie blues/rock z tradycyjnym zydeco, czyli akustycznym folkowym bluesem wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie poprowadzi Kamil Morydz, który znany jest z roli prezentera spotkań tarnowskiej Unii oraz spikera podczas FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Współprowadzącym prezentację będzie Bartosz Iwicki, członek grupy Zydeco Flow.

Po części oficjalnej będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami, a także zdobyć ich autografy. Na prezentacji będą także podprowadzające drużyny, maskotka „Speedy” i grupa kibicowska MRGARDEN GKM-u.

Wejściówki w cenie 10 złotych można nabywać w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00), a także poprzez stronę internetową (TUTAJ). Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

 

Źródło: gkm.grudziadz.net