Prezentacja ELTROX Włókniarza 26 lutego. Kibice zobaczą ją online

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

3 kwietnia na torze w Lublinie ekipa ELTROX Włókniarza Częstochowa zainauguruje sezon 2021 w PGE Ekstralidze. Aby zobaczyć zespół w całej okazałości, nie trzeba będzie aż tyle czekać. Już 26 lutego odbędzie się bowiem tegoroczna prezentacja drużyny, która dostępna będzie online.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne impreza przeprowadzona zostanie w formie transmisji online za pośrednictwem telewizji internetowej SABMARtv, udostępnionej na profilu klubu na portalu Facebook oraz na kanale na platformie YouTube. Wszystko w zgodzie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

ELTROX Włókniarz przyszykował dla kibiców coś, z czym wcześniej fani nie spotkali się w akcjach żużlowych. – Co warte podkreślenia, jeszcze żaden z klubów żużlowych w naszym kraju nie zaprezentował swojego zespołu w taki właśnie sposób. Czeka nas zatem nie lada wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że taka forma prezentacji w obecnej sytuacji, choć odrobinę przybliży naszym Kibicom emocje, które towarzyszyły nam w poprzednich latach podczas prezentacji organizowanych na Hali Sportowej Częstochowa – można przeczytać na stronie wlokniarz.com.

Imprezę, której transmisja rozpocznie się o godz. 18:50, poprowadzi znany i lubiany duet: Tomasz Lorek – Ireneusz Bieleninik. Podczas transmisji dodatkowo będą spotkania live chat z wybranymi zawodnikami, podczas których kibice będą mogli zadawać pytania swoim biało-zielonym idolom.

Źródło: wlokniarz.com