Półfinał konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi 2020

Fot. Przemysław Gąbka
Fot. Przemysław Gąbka

3 września o godz. 12:00 rozpoczął się półfinał konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi 2020. Osiem najlepszych podprowadzających, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi rywalizuje o cztery miejsca finałowe. Głosowanie trwa do 8 września do godziny 12:00.

Podobnie jak w eliminacjach, głosować można wyłącznie w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, a także na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl (wymagane jest logowanie). W półfinale nie są sumowane głosy z eliminacji, a tym samym wszystkie kandydatki rozpoczynają rywalizację od nowa. Przypomnijmy, że eliminacje wygrała Magdalena Orkiszewska – podprowadzająca Motoru Lublin. Bezpośredni link do głosowania półfinałowego TUTAJ. Finał konkursu rozpocznie się 10 września.

Laureatki konkursu w poprzednich latach (miejsca 1-3)

  • 2015: Olivia Brówka, Natalia Kaczmarek, Dagmara Krause
  • 2016: Jagoda Gaca, Paulina Pospieszna, Dorota Misiuro
  • 2017: Jagoda Urban, Dagmara Krause, Jagoda Szymczak
  • 2018: Sandra Muzalewska, Roksana Wróbel, Paulina Orzeł
  • 2019: Klaudia Kraska, Agnieszka Pawlusek, Adrianna Strzałka

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin,
i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.

Regulamin konkursu.