Początek walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski (listy startowe ćwierćfinałów)

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

22 kwietnia ruszają ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torach w Rawiczu, Łodzi i Bydgoszczy żużlowcy zmierzą się ze sobą o awans do półfinałów. Z kolei dokończenie zmagań ćwierćfinałowych odbędzie się 13 maja w Rzeszowie.

Rawicz – 22.04, godz. 15:00 (Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy)

1. Damian Baliński (FOGO Unia Leszno)
2. Szymon Szlauderbach (FOGO Unia Leszno)
3. Michał Gruchalski (ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk)
4. Damian Dróżdż (FOGO Unia Leszno)
5. Patryk Dudek (MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra)
6. Jakub Miśkowiak (ELTROX Włókniarz Częstochowa)
7. Fabian Ragus (MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra)
8. Marcin Nowak (Orzeł Łódź)
9. Bartosz Smektała (ELTROX Włókniarz Częstochowa)
10. Daniel Kaczmarek (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
11. Tobiasz Musielak (CELLFAST Wilki Krosno)
12. Grzegorz Walasek (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
13. Kacper Gomólski (ROW Rybnik)
14. Mirosław Jabłoński (AFORTI Start Gniezno)
15. Przemysław Pawlicki (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
16. Kevin Fajfer (AFORTI Start Gniezno)
R1. Jakub Osyczka (MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra)
R2. Kacper Grzelak (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)

Łódź – 22.04, godz. 16:00 (Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy)

1. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź)
2. Oskar Polis (OK BEDMET Kolejarz Opole)
3. Piotr Pióro (Orzeł Łódź)
4. Lars Skupień (SPECHOUSE PSŻ Poznań)
5. Oskar Fajfer (AFORTI Start Gniezno)
6. Adrian Cyfer (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
7. Krzysztof Buczkowski (Motor Lublin)
8. Sebastian Szostak (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
9. Pawel Przedpełski (EWINNER Apator Toruń)
10. Krystian Pieszczek (ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk)
11. Adrian Miedziński (EWINNER Apator Toruń)
12. Mateusz Świdnicki (ELTROX Włókniarz Częstochowa)
13. Wiktor Jasiński (MOJE BERMUDY Stal Gorzów)
14. Piotr Pawlicki (FOGO Unia Leszno)
15. Rafał Karczmarz (MOJE BERMUDY Stal Gorzów)
16. brak zawodnika
R1. Kacper Łobodziński (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
R2. Alan Szczotka (ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk)

Bydgoszcz – 22.04, godz. 17:00 (Awans do półfinału: 8 + 1 zawodnik rezerwowy)

1. Grzegorz Zengota (ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz)
2. Tomasz Orwat (OK BEDMET Kolejarz Opole)
3. Adrian Gała (ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz)
4. Kamil Brzozowski (OK BEDMET Kolejarz Opole)
5. Piotr Protasiewicz (MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra)
6. Gleb Chugunov (BETARD Sparta Wrocław)
7. Barłomiej Kowalski (ELTROX Włókniarz Częstochowa)
8. Damian Pawliczak (MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra)
9. Tomasz Gapiński (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
10. Szymon Woźniak (MOJE BERMUDY Stal Gorzów)
11. Jakub Krawczyk (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
12. Piotr Gryszpiński (ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk)
13. Mateusz Bartkowiak (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
14. Jarosław Hampel (Motor Lublin)
15. Norbert Krakowiak (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
16. Robert Chmiel (SPECHOUSE PSŻ Poznań)
R1. Jakub Poczta (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.)
R2. Denis Zieliński (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)

 

Źródło: polskizuzel.pl