Piotr Baron: Wolę układać skład ze wszystkimi zawodnikami, niż kombinować

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Menedżer FOGO Unii Leszno był gościem programu ELEVEN Call Live. Podczas rozmowy z Anita Mazur oraz Piotrem Olkowiczem odpowiedział na pytania, dotyczące przygotowania zespołu do PGE Ekstraligi 2020 oraz kwestię występów Emila Sayfutdinova w barwach mistrzów Polski.

To wynikało z braku zgody Emila od rosyjskiej federacji na starty w zagranicznych ligach. Teraz tę zgodę posiada i może spokojnie jeździć – poinformował Baron.

Menedżer FOGO Unii Leszno odniósł się również do układania składu. Zaznaczył, że zestawienie zawodników zależne było od wyników rozmów podczas okna transferowego. – Rozmawialiśmy na wiele tematów, było wiele znaków zapytania i zastanawiania się, jak te rozmowy poukładają. Na szczęście przebiegły pomyślnie. Wolę układać skład ze wszystkimi zawodnikami, niż kombinować. Nie mamy celów, wytoczonych z góry. Podchodzimy do tego normalnie. Chcemy się przygotować jak najlepiej do sezonu i to on nam pokaże, gdzie możemy i na jakim poziomie pojechać. Każdy jedzie o najwyższe cele – powiedział rozmówca w programie stacji ELEVEN SPORTS.

Pierwszy mecz sezonu 2020 PGE Ekstraligi obrońcy tytułu rozegrają na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie MOJE BERMUDY Stal Gorzów. – Jedziemy do bardzo mocnego przeciwnika. Na torze w Gorzowie nie czujemy się dobrze jako zespół i musimy to zmienić. Myślę, że wszystkie aspekty wykorzystamy, żeby pojechać na godnym poziomie – zaznaczył Piotr Baron.

Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ.