Piotr Baron: Przyjeżdża do nas zranione zwierzę (wideo)

Fot. Marcin Karczewski

27 kwietnia (środa) odbyła się konferencja przed meczem #LESOST, w której udział wzięli trener FOGO UNII Leszno, Piotr Baron oraz młodzieżowiec, Damian Ratajczak. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: ocenę rywala najbliższego rywala, zmianę kapitana drużyny oraz stan zdrowia i proces rehabilitacji leszczyńskiego juniora.

Podczas jazdy jest już wszystko dobrze. Ból mi nie doskwiera, więc jest to pozytywna informacja. Przed meczem z BETARD SPARTĄ Wrocław odjechałem tylko jeden trening, więc nie byłem przygotowany na mecz ekstraligowy. Myślę, że na najbliższy mecz będę już gotowy. Podczas rehabilitacji 2 tygodnie przebywałem w łódzkiej klinice OrtoMedSport. Odbywałem tam intensywne treningi po 4 godziny dziennie, więc myślę, że to przyniosło efekt i jest teraz wszystko dobrze z kontuzjowaną ręką – stwierdził Damian Ratajczak.

Na pewno przyjeżdża do nas zranione zwierzę, które będzie chciało pojechać jak najlepiej. Uważam, że drużyna z Ostrowa będzie robiła wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Tym bardziej, że tor w Ostrowie i nasz w Lesznie są zbliżone do siebie. Wiemy dobrze, że rywale dysponują silnikami od klasowego tuner, więc na pewno nie będą wolni i też nie będzie to dla nas żaden spacerek – powiedział Piotr Baron.