Piotr Baron: Do wygrania ligi jest 8 faworytów (wideo)

Fot. Patryk Kowalski

14 kwietnia (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELES, w której udział wzięli trener FOGO UNII Leszno, Piotr Baron oraz żużlowiec 18-krotnych Drużynowych Mistrzów Polski, Janusz Kołodziej. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o datę powrotu Damiana Ratajczaka, kto jest faworytem do zdobycia DMP 2022 i kto stanowi o sile drużyny z Gorzowa.

Do wygrania ligi jest 8 faworytów. Również jesteśmy faworytem tak jak pozostała siódemka. Ja będę stawiał na FOGO UNIĘ Leszno. Mamy młody, fajny skład i chcielibyśmy bardzo spróbować powalczyć o te najwyższe cele – odpowiedział trener FOGO UNII Leszno, Piotr Baron na pytanie redaktora speedwayekstraliga.pl, Błażeja Kordiaka.

Na pewno Bartosz Zmarzlik, ale w Gorzowie jest też Martin Vaculik, Anders Thomsen, Szymon Woźniak, więc z wszystkimi jeździ się trudno. Trzeba się starać i „gryźć tor” do końca. Jest to ciężki i wymagający rywal, więc będzie to na pewno ciekawe spotkanie. Cieszę się, że już niedługo będziemy mogli odjechać te zawody – stwierdził Janusz Kołodziej odpowiadając na pytanie Błażeja Kordiaka.