Pierwsze treningi Falubazu Zielona Góra i Przemysława Pawlickiego. Znamy plan GET WELL Toruń – podsumowanie dnia (4)

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Piątek stał pod znakiem kolejnych treningów zawodników PGE Ekstraligi. Na swój tor powrócił Falubaz Zielona Góra. Z kolei do przygotowujących się w Grudziądzu żużlowców MRGARDEN GKM dołączył Przemysław Pawlicki. O planach treningowych i sparingowych na przyszły tydzień poinformował GET WELL Toruń.

Pierwsze okrążenia w tym roku przejechano w Zielonej Górze. Drużyna Falubazu pojawiła się w komplecie na stadionie przy ul. Wrocławskiej 69 z Patrykiem Dudkiem, Piotrem Protasiewiczem na czele i nowymi nabytkami – Martinem Vaculikiem oraz Nickim Pedersenem.

Fot. Nikola Łączka

Powrót na tor zanotował także Przemysław Pawlicki. Żużlowiec zaliczył pierwszy trening na torze w Grudziądzu, gdzie od wczoraj przygotowuje się reszta składu MRGARDEN GKM. Kolejny dzień przygotowań odbył się również na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, gdzie trenowała BETARD Sparta, a także w Lesznie na torze FOGO Unii.

Intensywny okres czeka zawodników GET WELL Toruń. Klub poinformował o planach na przyszły tydzień. Pierwszy trening zaplanowany jest na poniedziałek na godz. 13:00. Z kolei trening punktowany odbędzie się w sobotę (16 marca) o godz. 15:30 (rewanż dzień później w Ostrowie o godz. 14:00).