Piąta edycja „60 godzin z Falubazem” od 20 lutego

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Zbliża się piąta edycja zgrupowania “60 godzin z Falubazem”. W dniach 20-22 lutego, cała drużyna Falubazu Zielona Góra spotka się z kibicami, sponsorami oraz władzami miasta. Dla kibiców oraz zawodników przygotowano niespodzianki, które klub odkrywać będzie wkrótce.

Tegoroczne zgrupowanie “60 godzin z Falubazem” potrwa trzy dni. Weźmie w nim udział cała drużyna Falubazu Zielona Góra. W planie zgrupowania znalazły się między innymi spotkania z najmłodszymi kibicami, wizyta w jednej z zielonogórskich szkół, śniadanie biznesowe, wspólne treningi czy sesja wideo. Dojdzie także do spotkania klubu z kilkoma sponsorami. Podczas zgrupowania nie zabraknie elementów integracji i zabawy, w tym celu zaplanowany jest m.in. kurs gotowania z udziałem żużlowców.

Finałowym elementem zgrupowania “60 godzin z Falubazem” będzie bal sportowca organizowany przez Gazetę Lubuską. W jego trakcie poznamy wyniki plebiscytu na Najpopularniejszych i Najlepszych Lubuskich Sportowców, a nasi zawodnicy będą gośćmi specjalnymi.  Szczegółowy plan piątej edycji wydarzenia będzie przedstawiany na bieżąco poprzez stronę internetową oraz media społecznościowe zielonogórskiego klubu.

Źródło: zuzel.falubaz.com