PGG ROW jedzie do „jaskini lwa” na pożarcie? – zapowiedź meczu #CZERYB

Fot. Arkadiusz Siwek
Fot. Arkadiusz Siwek

Tylko jedno spotkanie w piątek zobaczą kibice najlepszej żużlowej ligi świata. Czy będzie to pojedynek do jednej bramki? Napędzony ELTROX Włókniarz Częstochowa, walczący o play-off PGE Ekstraligi, kontra pogodzony już ze spadkiem PGG ROW Rybnik. Transmisja LIVE w ELEVEN SPORTS 1.

Żużlowcy z Częstochowy wracają na swój tor po dwóch tygodniach. Czy jeden trening wystarczy, by spasować się nową nawierzchnią? – Tor nie jest problemem, tylko pogoda. W ostatnich dniach w Częstochowie mocno padało. Jeszcze w środę tor był bardzo mokry – powiedział w magazynie „Bez Hamulców” Piotr Świderski, który w roli trenera ELTROX Włókniarza zastąpił Marka Cieślaka.

Co słychać z Rybniku? Trener Lech Kędziora ponownie postanowił wstawić Roberta Lamberta do podstawowego zestawienia swojej drużyny. W Rybniku wszyscy pogodzeni ze spadkiem, z drużyny już zeszło ciśnienie, co pokazał mecz w Lesznie i wszyscy już chyba myślą o nowym sezonie w niższej lidze.

04.09, godz. 20:30 ELTROX Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik (pierwszy mecz 49:41)
LIVE Eleven Sports 1 (studio od 20:15)
Studio: Marcelina Rutkowska, Kamil Cieślar
Komentarz: Michał Korościel, Maciej Markowski

Sędzia: Piotr Lis, Komisarz toru: Krzysztof Okupski, Asystent sędziego: Rafał Kobak

Z uwagi na trwające od ubiegłego tygodnia opady deszczu, biorąc pod uwagę aktualny stan toru oraz bieżące prognozy pogody na wniosek organizatora PGE Ekstraliga odwołała mecz MRGARDEN GKM Grudziądz – Motor Lublin – nowy termin to 8 września (godz. 20:30).

Relację ze spotkania będzie można śledzić w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu.

W aplikacji zapraszamy również do #TyperPGEE. Od tego sezonu relacja w aplikacji została wzbogacona o statystyczne ciekawostki. Podczas tegorocznych zmagań będzie można włączyć się także do nowej zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny. Atrakcja ta rozpocznie się w momencie startu każdego meczu PGE Ekstraligi, a zakończy po ostatnim biegu.

Blisko 30.000 wirtualnych drużyn zostało zgłoszonych do gry Eliga Manager. Nie masz jeszcze swojej drużyny? Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy posiadać aplikację PGE Ekstraligi, która dostępna jest w Google Play oraz App Store.

 

Piotr Kaczmarek