PGE IMME im. Z. Plecha 2021: Bezpłatne wejściówki dla osób niepełnosprawnych

Fot. Jarosław Pabijan

Do 10 czerwca osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha, które odbędą się 18 czerwca na MotoArenie w Toruniu.

Organizator kfSport, właściciel marki SpeedwayEvents.pl, przygotował pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia (do 10 czerwca) pod adresem mailowym: [email protected], wpisując w temacie wiadomości „Bilet PGE IMME”.

Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Pozostali kibice mogą zakupić wejściówki. Bilety są dostępne online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

Cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc):

  • Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7 i L2) – 100 zł
  • Trybuna Niebieska – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
  • Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)

Sprzedaż wejściówek w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju TUTAJ.