PGE Ekstraliga: Żużlowa środa na kanałach Platformy CANAL+

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Made by Poland i Dobry Wieczór. Speedway – to propozycje Platformy CANAL+ dla żużlowych kibiców na środę. O godz. 16:00 fani będą mieli okazję przypomnieć sobie zwycięstwo Krzysztofa Kasprzaka w toruńskiej rundzie FIM SGP z sezonu 2014. Z kolei o godz. 20:00 gośćmi programu LIVE będą Marek Cieślak oraz Grzegorz Walasek.

W nowej odsłonie Made by Poland na nSport+ powrót do sezonu 2014 i zwycięstwa Krzysztofa Kasprzaka na MotoArenie w Toruniu. Obiekt ten był zawsze wyjątkowym miejscem dla reprezentantów Polski, co potwierdził wtedy zawodnik gorzowskiego zespołu. Początek Made by Poland o godz. 16:00.

Natomiast o godz. 20:00 na nSport+, CANAL+Sport oraz profilu stacji na Facebooku program LIVE – Dobry Wieczór. Speedway. Gośćmi w studio będą Marek Cieślak (trener ELTROX Włókniarz Częstochowa) oraz Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz „gość” w Falubazie Zielona Góra). Z kolei w trakcie magazynu będą łączenia z Martinem Vaculikiem (Falubaz Zielona Góra), prezydentem Leszna, Łukaszem Borowiakiem oraz Wojciechem Koerberem.