PGE Ekstraliga: Więcej kibiców na trybunach

Fot. Patryk Kowalski
Fot. Patryk Kowalski

Ministerstwo Zdrowia zniosło kolejną część obostrzeń, związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Jednym z głównych punktów najnowszego rozporządzenia jest zwiększenie limitu zajętych miejsc na obiektach sportowych, w tym także na stadionach żużlowych.

Jest możliwość szerszego oglądania meczów na stadionach, czy też meczów żużlowych, piłkarskich – powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz w rozmowie dla Informacyjnej Agencji Radiowej. Dotychczas na obiektach sportowych, górna granica wynosiła 25% pojemności stadionu. Najnowsze rozporządzenie zwiększa ten limit do 50%. – Chcemy poszerzyć bazę kibiców, która na stadionie będzie mogła wynosić do 50 procent liczby miejsc – dodał rzecznik ministerstwa.

Tym samym zmieniła się sytuacja dotycząca niedzielnych spotkań 7. rundy PGE Ekstraligi: MRGARDEN GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY Stal Gorzów oraz ELTROX Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno (oba mecze LIVE w nSport+). Do sprzedaży trafiły wejściówki na mecz w Grudziądzu, a także dodatkowa pula biletów na hit rundy w Częstochowie.

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na najbliższe spotkanie Eltrox Włókniarza Częstochowa z…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Sobota, 25 lipca 2020