PGE Ekstraliga: TRULY.WORK sponsorem tytularnym Stali Gorzów

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej (12 marca), działacze gorzowskiego klubu poinformowali o nowym sponsorze tytularnym. Tym samym w sezonie 2019 i 2020 zespół będzie startował pod nazwą TRULY.WORK Stal Gorzów. Drużyna zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi od meczu z forBET Włókniarzem Częstochowa na SGP Arena (5 kwietnia). Transmisja TV na kanałach Eleven Sports.

Po dwóch latach współpracy firma CASH BROKER zniknęła z nazwy klubu Stal Gorzów, ale wciąż pozostaje w gronie sponsorów gorzowskiego klubu. – Były to piękne lata, na które składają się dwa najważniejsze medale: brązowy i srebrny Drużynowych Mistrzostw Polski. Cieszymy się, że firma CASH BROKER przyczyniła się przez ostatnie dwa lata do tych sukcesów i nadal zostaje przy klubie jako jego sponsor i członek BSC – powiedział prezes Ireneusz Maciej Zmora.

TRULY.WORK Stal Gorzów – pod taką nazwą w rozgrywkach PGE Ekstraligi 2019 i 2020 będzie startować drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego. Firma jest nowoczesną, interaktywną platformą komunikacji, łączącą funkcje rekrutacyjne, społecznościowe i usługowe, nakierowane na potrzeby użytkownika indywidualnego i korporacyjnego. – Mówisz Gorzów, myślisz Stal Gorzów. Cieszymy się, że nowym sponsorem tytularnym gorzowskiego klubu zostaje lokalna firma – dodał Zmora.

– TRULY.WORK powstaje jako marka globalna, ale podobnie jak Stal Gorzów, działamy na rzecz lokalnej społeczności i rozwoju lokalnego biznesu. Staramy się być najlepszą wizytówką Gorzowa Wielkopolskiego. Wyznając tożsame wartości, postanowiliśmy połączyć siły i wspierać się w osiąganiu celów – zapewniła Karolina Czopor, dyrektor zarządzająca firmy.

Sponsoring sportowy nie jest nam obcy. Jako PROSUPPORT w ubiegłym sezonie wspieraliśmy już Stal Gorzów, ale w mniejszym zakresie. Poza tym angażujemy się w sponsoring gorzowskich drużyn: piłkarskiego Stilonu i koszykarek AZS AJP – wyjaśnił prezes zarządu, Marcin Molik.

– Niebawem wkroczymy w nowy sezon żużlowy. Stadion nabierze barw TRULY.WORK, które mam nadzieję, dodadzą zawodnikom skrzydeł. Chciałbym w tym miejscu wszystkim zawodnikom, całemu sztabowi szkoleniowemu i działaczom klubowym życzyć sukcesów indywidualnych i drużynowych. Mam nadzieję, że nasze finansowe wsparcie zapewni klubowi stabilność i możliwość koncentracji na najważniejszym celu – zdobywaniu punktów i trofeów w PGE Ekstralidze. Kibicom życzę wielu pozytywnych emocji i okazji do świętowania. Do zobaczenia na stadionie! – zakończył Molik.

Tekst i zdjęcie: Piotr Kaczmarek