PGE Ekstraliga: Thomsen i Pludra gośćmi magazynu WP SportoweFakty (15.06.2022, godz. 13:00)

Zawodnicy MOJE BERMUDY STALI i ZOOLESZCZ GKM-u będą gośćmi magazynu PGE Ekstraligi. Początek programu o godz. 13:00, a emisja będzie na portalu WP SportoweFakty.

Thomsen opowie m.in. o swojej sytuacji sprzętowej, bo w ostatnim czasie nie brakowało dyskusji na ten temat. Zdradzi też, jaki ma cel na Grand Prix w Gorzowie, które odbędzie się w przyszłą sobotę, a także odniesie się do zaplanowanego na czwartek we Wrocławiu jubileuszowego turnieju Taia Woffindena. Brytyjczyk to niezwykle barwna postać, więc Thomsen, który rywalizuje z nim na co dzień na wielu polach zapewne zna wiele ciekawych anegdot z nim związanych.

W programie gościć będzie także „bohater ostatniej akcji” dla grudziądzkiego ZOOLESZCZ GKM-u, czyli Kacper Pludra. Juniorowi ewidentnie posłużyła przeprowadzka z Leszna do Grudziądza, bo w tym sezonie prezentuje się o wiele lepiej, niż w poprzednim. W ostatniej rywalizacji przypieczętował punkt bonusowy w meczu właśnie przeciwko FOGO UNII. W 14. biegu ograł Jasona Doyle’a niczym stary wyjadacz. Skąd ta metamorfoza u wychowanka leszczyńskiego klubu? Kto odcisnął na nim największe piętno w rozwoju kariery? Czy więcej zyskał na współpracy z Romanem Jankowskim, czy Robertem Kościechą?

Początek programu o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.