PGE Ekstraliga: Środa z magazynami żużlowymi

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Platforma CANAL+ i ELEVEN SPORTS przygotowały dla fanów żużlowe wydania swoich magazynów. W środowy wieczór emisję będą miały Dobry Wieczór Sport oraz ELEVEN Call Live. Początek obu programów o godz. 20:00.

W magazynie emitowanym w Canal+Sport gościem studia będzie komentator żużla i innych sportów motoryzacyjnych, Tomasz Dryła. W programie udział też wezmą m.in. Bartosz Zmarzlik, Tomasz Gollob, Michał Świącik i Julia Chomska. Emisja również na oficjalnym profilu telewizji na Facebooku.

Wcześniej, bo o godz. 16:00, stacja nSport+ wyemituje kolejny mecz PGE Ekstraligi z ubiegłych lat. Tym razem kibice zobaczą Derby Ziemi Lubuskiej z sezonu 2016, rozgrywane na torze z Zielonej Górze.

Z kolei środowy magazyn ELEVEN Call Live będzie poświęcony żużlowi. Prowadząca program Anita Mazur połączy się przez internet z ekspertami ELEVEN SPORTS: Marcinem Kuźbickim, Michałem Korościelem i Piotrem Olkowiczem. W ich rozmowie telefonicznej będą mogli wziąć również widzowie stacji. W programie pokazane zostaną wywiady z gwiazdami PGE Ekstraligi: Gregiem Hancockiem i Mikkelem Michelsenem.

Program ELEVEN Call Live emitowany jest w kanale Eleven Sports 1 i równolegle na fanpage’u ELEVEN SPORTS na Facebooku.