PGE Ekstraliga: ROW Rybnik przekazał informacje na temat karnetów

Fot. Arkadiusz Siwek
Fot. Arkadiusz Siwek

Beniaminek PGE Ekstraligi przedstawił nowe informacje dotyczące opcji zwrotu zakupionych karnetów na sezon 2020. Kibice, którzy zaopatrzyli się w całoroczne wejściówki, mogą w dniach 9 i 10 czerwca zwrócić je. Klub rekomenduje jednak pozostawienie ich.

ROW Rybnik na swojej stronie internetowej informuje, że zwroty będą możliwe w dniach 9 i 10 czerwca. Zwroty będą przyjmowane w klubowym sklepiku, mieszczącym się na koronie stadionu (wejście wyłącznie od strony ulicy Gliwickiej bramą położoną najbliżej sklepiku). Osoba zwracająca karnet musi  przedstawić dowód jego zakupu w biurze klubu – czy to paragon, czy wyciąg z karty płatniczej czy też wyciąg z konta bankowego.

Klub rekomenduje pozostawienie karnetów, a także oczekiwanie na koniec epidemii i ponowne otwarcie stadionu. Ta opcja powoduje, że kibice będą mieli możliwość powrotu na trybuny stadionu podczas wydarzeń sportowych (przy zdjęciu obostrzeń nałożonych przed administrację państwową) oraz uzupełnienie swojej kolekcji o unikatową koszulkę klubową na koniec sezonu.

Zwroty karnetów:
9 czerwca – w godzinach od 9:00 do 13:00 w sklepiku klubowym (wejście od strony ul. Gliwickiej)
10 czerwca – w godzinach od 14:00 do 18:00 w sklepiku klubowym

 

Więcej informacji na stronie ROW-u Rybnik.