PGE Ekstraliga: Prezentacja ROW Rybnik odwołana

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Zaplanowana na sobotę (14 marca) prezentacja zespołu ROW Rybnik została odwołana. – Wszystkich kibiców którzy kupili bilety na prezentację informujemy, że możliwy będzie ich zwrot w siedzibie klubu na stadionie przy G72 – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Rozumiemy tę decyzję, bo prewencja w takich wypadkach jest najważniejsza. Postaramy się zaprezentować drużynę w inny sposób, być może zrobimy dzień otwarty po którymś z zaplanowanych na marzec sparingach. To będzie jednak uzależnione od rozwoju sytuacji z zagrożeniem epidemiologicznym – powiedział Krzysztof Mrozek, prezes klubu, dla portalu row.rybnik.com.pl.

Kibice którzy kupili bilety na prezentację mogą dokonać zwrotu w siedzibie klubu na stadionie przy G72 od kolejnego poniedziałku do środy (16 – 18 marca) w godzinach od 8 do 16. Klub zachęca jednak, by biletów nie zwracać – cały dochód z tej imprezy planowany jest na na leczenie i rehabilitację Antka Szczyrby, syna byłego żużlowca klubu – Marka Szczyrby, który cierpi na niedosłuch obustronny.

Małemu Antkowi można także pomóc przekazują na jego leczenie i rehabilitacje 1% swojego podatku. Jak to zrobić? Antoś jest podopiecznym fundacji Miej Serce. Wypisując więc roczne zeznanie podatkowe w odpowiedniej rubryce należy wpisać numer KRS 0000368135, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisujemy Antoni Szczyrba NR 101652802.

Więcej informacji na oficjalnej stronie ROW Rybnik