PGE Ekstraliga: Nowe kevlary TRULY.WORK Stali Gorzów na sezon 2020!

Gorzowianie mają już gotowy skład na sezon 2020 PGE Ekstraligi. Teraz klub zaprezentował nowe kevlary, w których będą występować zawodnicy w najlepszej żużlowej lidze świata.

Projekt na sezon 2020 różni się od tego, w którym żużlowcy TRULY.WORK Stali Gorzów jeździli przez miniony rok. Zrezygnowano z koloru czarnego, a cały kombinezon jest teraz w barwach żółtych (góra pleców i boki) oraz niebieskich (przód oraz tylna część kevlaru od pasa w dół). Całość pokryta jest wojskowym wzorem, co podkreśla hasło zespołu – Stalowa Armia.

KEVLAR 2020

Na nowy wzór kombinezonu zawodników Stali Gorzów czekało wielu Kibiców. Dzisiaj jest dzień, kiedy możemy go Wam zaprezentować. W nadchodzącym sezonie Żółto-Niebiescy będą jeździć w kevlarach zdobionych przez moro w barwach klubowych. Militarne nawiązania w historii Stali Gorzów zawsze wiązały się z sukcesami sportowymi – pamiętne lata 2014 i 2016 – świętowanie sportowych sukcesów na torze na wojskowych pojazdach, wojownicze barwy na twarzach zawodników zdobiących programy zawodów, plakaty i gadżety… Chcemy czerpać z historii to co najlepsze, dlatego w roku 2020 towarzyszyć nam będzie hasło STALOWA ARMIA! Wierzymy, że wspólnie z Wami będziemy walczyć o najwyższe cele!

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 22 listopada 2019

View this post on Instagram

Tak będziemy prezentować się w sezonie 2020!

A post shared by Stal Gorzów (@stalgorzow1947) on